KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Akcesoria łazienkowe 

Akcesoria łazienkowe

Dowiedz się więcej o akcesoriach łazienkowych Primagran 

Skompletuj umywalkę Primagran w zestawie z akcesoriami łazienkowymi. W naszej ofercie dostępne są syfony i korki, które pozwolą Ci na prawidłowy montaż umywalki i ułatwią codzienne użytkowanie. Kupując produkty od tego samego producenta zyskujesz pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować, a montaż przebiegnie szybko i bez problemów. 

Akcesoria do łazienki - wysokiej jakości syfony i korki do umywalek 

Syfon to bardzo ważny element odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie umywalki. Oferujemy modele o prostej konstrukcji zapewniające łatwy montaż i stylowy wygląd. Dostępne są syfony pasujące do umywalek z przelewem lub bez. Zachowują dużą odporność na zarysowania oraz wysoką temperaturę. Dobierz również korek do umywalki gwarantujący komfort korzystania z umywalki. System click-clak pozwala na szybkie otwieranie i zamykanie odpływu umywalki. Z łatwością zadbasz o czystość elementu dzięki możliwości wyjęcia korka w dowolnej chwili. W ofercie dostępne są korki do umywalek z przelewem i bez przelewu. 


Akcesoria łazienkowe czarne - stylowe uzupełnienie wnętrza 

Oprócz modeli w standardowych kolorach w naszej ofercie dostępne są również akcesoria łazienkowe w kolorze czarnym. Syfony i korki dedykowane są minimalistycznym i industrialnym wnętrzom wyposażonym w czarną armaturę. Zapewniamy czarne modele pozwalające na stworzenie estetycznej i spójnej strefy w łazience.  

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj