KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie kuchenne podokienne 

Baterie kuchenne podokienne

Praktyczne baterie podokienne

Zlewozmywak zamontowany pod oknem to rozwiązanie zyskujące dużo zwolenników. Wygodne korzystanie z niego wymaga jednak zastosowania odpowiedniej armatury. Niewielki metraż kuchni lub aneksów kuchennych wymaga często nietypowych rozwiązań podczas aranżacji przestrzeni. Czasem jedynym miejscem gdzie można zainstalować zlewozmywak jest miejsce tuż pod oknem. Problemem okazuje się dobranie odpowiedniej baterii, która nie będzie zawadzać podczas otwierania okna. Jednym z dostępnych rozwiązań jest montaż składanej baterii podokiennej.

Kuchniom ze zlewozmywakiem zamontowanym tuż przy oknie dedykowane są baterie podokienne. Modele te wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalną wylewką, którą w prosty sposób można złożyć. Baterie podokienne umożliwiają liczne aranżacje kuchennej przestrzeni bez utraty jej ergonomiczności.

Baterie kuchenne do montażu przy oknie pozwalają na wygodne korzystanie ze zlewozmywaka i baterii nie ograniczając możliwości korzystania z okna. Rozwiązują problem z otwarciem na oścież drzwi okiennych np. w celu umycia szyb czy przewietrzenia pomieszczenia. Dzięki baterii podokiennej można w pełni korzystać ze wszystkich funkcji zlewozmywaka, jednocześnie nie tracąc swobodnego dostępu do okna oraz pozostałych kuchennych sprzętów.

Specjalna bateria kuchenna z opcją podokienną to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. W modelach armatury znajdujących się w ofercie Primagran proponujemy baterie, które pozwolą na swobodne otwieranie okna, nawet jeśli zlew znajduje tuż przy oknie. Jest to efektem zastosowania składanej wylewki, która pozwala schować baterię.

Praktyczna funkcja baterii podokiennych idzie w parze z ich solidną konstrukcją. Armatura wykonana jest z wysokiej klasy materiałów. Gwarantuje to trwałość sprzętu i odporność na uderzenia, przebarwienia, a także szoki temperatur. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że bateria podokienna Pimagran to sprzęt na lata, któremu niestraszne są nawet największe kuchenne eksperymenty. Wytrzymałość, solidność i trwałość potwierdza 2-letnia gwarancja, którą objęta jest armatura kuchenna w sklepie Primagran.

Dbając o funkcjonalność i solidność baterii podokiennej, nie zapomnieliśmy o designie armatury. Proponowane modele wyróżniają się klasycznym wyglądem, dzięki czemu można jest stosować we wnętrzu zaaranżowanym w każdym stylu. Pasują one zarówno do kuchni stylizowanych i starodawnych, jak i klasycznych czy ultranowoczesnych. Primagran oferuje baterie podokienne w uniwersalnych kolorach dopasowanych do barw granitowych zlewozmywaków. Pozwala to łatwo skomponować idealny zestaw. Baterie podokienne można łączyć ze zlewami okrągłymi, prostokątnymi oraz kwadratowym, są one funkcjonalnym  sprzętem zarówno w połączeniu z małymi zlewozmywakami, jak i tymi o większych gabarytach. Każde rozwiązanie będzie tworzyć ciekawy efekt wizualny, który stanie się ozdobą każdej strefy zmywania.

Bateria podokienna montowana jest w specjalnym otworze wykonanym na powierzchni zlewozmywaka. Zlewy Primagran otwór montażowy mają wykonany fabrycznie. Bateria podokienna to rozwiązanie idealne, jeśli w kuchni nie lubi się kompromisów. Sprawia ona, że nie trzeba rezygnować z funkcjonalnej armatury kuchennej i stosować się do ograniczeń, jakie wynikają z przestrzeni kuchni. W Primagran znajdziesz baterie podokienne zapewniające 100% funkcjonalności, estetyczne wykonane oraz solidne i trwałe.

Filtruj

kolor
Wylewka obrotowa