KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Chromowane + inox baterie kuchenne 

Chromowane + inox baterie kuchenne

Baterie kuchenne wysokiej jakości

Baterie chromowane to jeden z najpopularniejszych wyborów przy aranżacji kuchennego wnętrza. Doskonale pasują one do każdego modelu granitowych zlewozmywaków Primagran, stanowiąc eleganckie i ciekawe dopełnienie strefy zmywania. Chromowane baterie kuchenne to uniwersalny wybór - idealnie komponują się zarówno z nowoczesnym wystrojem kuchni, jak i tym bardziej tradycyjnym. Pasują również do pozostałych dodatków - dozownika na płyn do mycia naczyń czy chromowanego sitka syfonu.

Dostępna w naszym asortymencie armatura wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Solidne, wytrzymałe materiały zapewniają bezawaryjność podczas intensywnej eksploatacji. Mosiężny korpus chromowanych baterii jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, dzięki czemu nie pokrywa się nieestetycznymi zaciekami. Ceramika, która posłużyła do wykonania głowicy, jest jednym z najtrwalszych materiałów. Baterie chromowane są także bardzo łatwe w pielęgnacji, dlatego utrzymanie ich pięknego wyglądu jest bezproblemowe. To wszystko sprawia, że armatura Primagran jest rozwiązaniem na lata.

Dbamy również o wysoką ergonomię naszych produktów. Chromowane baterie kuchenne posiadają obrotową wylewkę, która ułatwia mycie wielkogabarytowych naczyń oraz czyszczenie komór zlewu. W asortymencie posiadamy również chromowane modele z wyciąganą lub elastyczną wylewką. Nasza armatura jest dodatkowo zaopatrzona w wygodny uchwyt, pozwalający na precyzyjną kontrolę temperatury i ciśnienia wody. Może być on zamontowany z myślą o wygodzie osób prawo- lub leworęcznych.

Oferowane przez nas baterie stalowe mogą być zainstalowane w przygotowanych w tym celu otworach zlewozmywaka lub bezpośrednio na powierzchni blatu roboczego. Samodzielny montaż nie jest trudny, a ułatwieniem jest dołączona do zestawu instrukcja oraz komplet wężyków podłączeniowych. Baterie chromowane objęte są 2-letnią gwarancją niezawodności. Postaw na klasyczne i eleganckie rozwiązanie! Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pomożemy Ci dobrać idealny model baterii kuchennej do zlewozmywaka.

Filtruj

Wylewka obrotowa