KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką 

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Przeczytaj więcej o bateriach z wyciąganą wylewką

Spędzasz w kuchni dużo czasu i interesują Cię rozwiązania, które znacząco podwyższają komfort wykonywania codziennych obowiązków? Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką zasługuje więc na szczególną uwagę, gdyż łączy w sobie wysoką ergonomię z niebanalnym designem. Naszą armaturę łatwo dobrać do każdego modelu granitowych zlewozmywaków Primagran, zarówno tych większych – dwu- i półtorakomorowych, jak i mniejszych – jednokomorowych. Ich zbliżona kolorystyka umożliwia stworzenie spójnego zestawu, który będzie dobrze prezentował się w Twojej kuchni.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką ułatwiają pracę w strefie zmywania. Długa, ruchoma wylewka sprawia, że mycie wielkogabarytowych naczyń, płukanie żywności czy czyszczenie komór zlewozmywaka jest o wiele prostsze. Elastyczna wylewka pozwoli Ci na skierowanie strumienia tam, gdzie go potrzebujesz. To nie Ty dostosowujesz się do sprzętu, lecz on do wykonywanych przez Ciebie czynności. Na Twoją uwagę zasługuje model z wyciąganą wylewką o długości ponad metra! Bateria kuchenna premium 9800 pozwoli Ci na prawdziwą swobodę w kuchni. Do tego wyposażona jest w głowicę o dwóch trybach pracy strumienia – zwykłym i prysznicowym. Wystarczy, że przyciśniesz guzik. Z Primagran zmywanie naczyń przechodzi w zupełnie nowy wymiar.

Projektując baterię kuchenną z wyciąganą wylewką, pomyśleliśmy nie tylko o komforcie użytkowania, ale również o działaniach proekologicznych. Nasz wyjątkowy model z wyciąganą wylewką 6100 Primagran pozwoli Ci oszczędzać wodę podczas korzystania ze zlewozmywaka. Obrotowy perlator umożliwia używanie dwóch rodzajów strumienia: napowietrzonego – polecamy przy zmywaniu naczyń – oraz igiełkowego – podczas nalewania wody, np. do butelki. Woda nie marnuje się, ponieważ trafia tam, gdzie akurat powinna. Biorąc pod uwagę, jak często korzystamy ze zlewu, takie pozornie proste rozwiązania mogą przynieść wiele oszczędności. Komfort użytkowania naszych baterii podwyższa także wygodny uchwyt, który pozwala na kontrolowanie temperatury i ciśnienia wody. Ponadto miejsce montażu baterii kuchennej możesz dopasować do swoich potrzeb – w zależności, czy jesteś osobą prawo-, czy leworęczną.

Materiały, z których zostają wykonane baterie kuchenne Primagran, wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością. Solidny korpus oraz ceramiczna głowica zapewniają bezawaryjną pracę nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką jest odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Bez problemu również utrzymasz ją w czystości – nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zawsze staramy się szukać praktycznych rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią Ci pracę z naszym sprzętem. Stawiamy na minimalizm i wysokiej jakości materiały, ponieważ wiemy, że to one wpływają na komfort użytkowania.

Baterie kuchenne Primagran możesz z łatwością zainstalować samodzielnie. Do zestawu dołączona jest instrukcja montażu oraz komplet niezbędnych wężyków podłączeniowych. Armaturę umieścisz zarówno na powierzchni zlewozmywaka, jak i bezpośrednio na blacie roboczym – tak jak Ci wygodniej. Wierzymy w dobre wykonanie naszych produktów, ale jednocześnie chcemy, żebyś kupował u nas bez obaw, dlatego każda bateria kuchenna z wyciąganą wylewką objęta jest 2-letnią gwarancją niezawodności.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką warta jest swojej ceny. Została zaprojektowana tak, by maksymalnie zwiększyć komfort korzystania ze zlewu kuchennego. Mycie naczyń – nawet tych największych – oraz utrzymywanie w czystości dużej powierzchni komór zlewozmywaka nigdy nie było tak proste. Koszt baterii w naszym sklepie nie przekracza kilkuset złotych. Ceny często ulegają obniżeniu, ponieważ Primagran organizuje naprawdę atrakcyjne promocje. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaufaj jakości.

Polecamy także nasze akcesoria kuchenne, takie jak dozownik na płyn do mycia naczyń. Wybierz komfortowe rozwiązanie, jakim jest bateria kuchenna z wyciąganą wylewką i odmień oblicze swojej kuchni!

Filtruj

Wylewka obrotowa