KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Grafitowe baterie kuchenne  

Grafitowe baterie kuchenne

Mimo niewielkich rozmiarów bateria kuchenna ma duże znaczenie dla funkcjonalności i estetyki całego pomieszczenia. Nowoczesne baterie kuchenne grafitowe to trend aranżacyjny utrzymujący się już od kilku sezonów. Oryginalna kolorystyka armatury kuchennej pasuje zarówno do wnętrz w stylu modernistycznym, jak i klasycznym. Ma również znaczenie w codziennej pielęgnacji zlewozmywaka i jego otoczenia. W naszym sklepie znajdziesz grafitowe baterie mające odmienne rozmiary i kształty. Poszczególne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi, co wpływa na dopasowanie do określonego zlewu i na komfort ich użytkowania. Możesz więc mieć pewność, że znajdziesz baterię celującą w Twoje oczekiwania oraz pasującą do konkretnego zlewozmywaka.

Do jakiej aranżacji pasuje bateria kuchenna grafitowa?

Nowoczesna armatura kuchenna daje liczne możliwości aranżacyjne. Wśród aktualnych trendów wyróżnia się bateria kuchenna grafitowa. Odcień ciemniejszy od powszechnie występujących elementów chromowanych wprowadzi do pomieszczenia nieco surowości i oryginalności. Sprawia to, że grafitowa bateria kuchenna świetnie odnajduje się w mieszkaniach urządzonych w stylu modernistycznym, industrialnym, loftowym. Ciekawe kompozycje tworzy z wyrazistymi barwami, np. żółcią. Pasuje do minimalistycznych kuchni czarno-białych oraz do monochromatycznych wnętrz utrzymanych jedynie w bieli. Dzięki temu można wkomponować ją także w klasyczny wystrój, w którym stanie się eleganckim kontrastem dla jasnych ścian.

Baterie kuchenne grafitowe - wysoka jakość i funkcjonalność

Nowoczesne baterie kuchenne grafitowe to solidne modele wyposażone w udogodnienia, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Armatura  z wymiennymi perlatorami daje możliwość zmniejszenia zużycia wody, a to pozwala obniżyć rachunki i korzystnie wpływa na środowisko naturalne. Natomiast baterie kuchenne wyposażone w opcję szybkiej zmiany zwykłego strumienia wody na prysznicowy ułatwiają mycie naczyń. Ponadto grafitowe baterie kuchenne mogą mieć wyciąganą wylewkę, która dodatkowo podnosi komfort codziennego użytkowania armatury. Taka funkcja pozwala na bezproblemowe mycie komór zlewu i płukanie naczyń o każdej wielkości. Ciemna powierzchnia grafitowych baterii nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Wystarczy systematycznie czyścić ją łagodnymi detergentami i wycierać do sucha, by uniknąć nieestetycznych zacieków.

Baterie kuchenne grafitowe w ofercie Primagran

W Primagran znajdziesz wysokiej jakości baterie kuchenne grafitowe, które są wykonane z trwałych materiałów, takich jak odporny mosiądz i wytrzymała ceramika. Zależnie od modelu produkty różnią się wysokością, kształtem, wykończeniem. Proponujemy baterie nowoczesne i klasyczne, zaokrąglone i te o ostrzejszych krawędziach. Wybrane produkty nadają się do montażu frontalnego lub bocznego z dowolnej strony. Dzięki temu znajdziesz model, który najlepiej wkomponuje się w aranżację Twojej kuchni. Każda bateria kuchenna grafitowa jest objęta gwarancją producencką. W razie potrzeby zapewniamy pomoc w doborze armatury pasującej do indywidualnych potrzeb Klienta i konkretnego

Filtruj

Wylewka obrotowa