KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy dwukomorowe 

Zlewy dwukomorowe

Powszechnie występujące zlewy dwukomorowe to praktyczna armatura do kuchni prywatnych i nie tylko. Dwie komory dają dostatecznie dużo miejsca, żeby wygodnie myć naczynia i wykonywać inne czynności, np. płukać produkty spożywcze. Jeśli dokupisz do dużego zlewu dodatkowe akcesoria, to jego użyteczność jeszcze bardziej wzrośnie! W Primagan oferujemy nowoczesne zlewozmywaki dwukomorowe, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, jednocześnie będąc estetycznym elementem wyposażenia kuchni.

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach dwukomorowych

Duże zlewozmywaki dwukomorowe to najlepszy wybór do rodzinnej kuchni, w której ciągle coś się dzieje. Zlew kuchenny dwukomorowy sprawdzi się także we wnętrzach bez zmywarki do naczyń oraz w mieszkaniach osób, które dużo gotują. Dwie komory pozwolą Ci na łatwe mycie i płukanie naczyń, a także przygotowywanie mięs, warzyw i owoców. Zlewozmywak dwukomorowy pozwala również na wybór dodatkowych akcesoriów kuchennych. Możesz wybrać model z ociekaczem, ale nasz sklep internetowy oferuje też koszyczki i deski do zlewu.

Trwałe i eleganckie zlewy dwukomorowe

Zlewy dwukomorowe mają zwykle tradycyjną formę zlewów prostokątnych i kwadratowych, nablatowych i podblatowych. Czyni je to idealnie pasującymi do klasycznie urządzonych kuchni. Niemniej, modele dwukomorowe będą gustownym dodatkiem do nowoczesnych aranżacji. Choć są przeznaczone głównie do przestronnych pomieszczeń, to w Primagran znajdziesz też modele mniejsze, ale podzielone na dwie praktyczne części. Do kuchni o mniejszym metrażu najczęściej wybierane są zlewy podwieszane, które zostawiają więcej wolnej przestrzeni niż te nablatowe.

Cenne właściwości zlewów granitowych

W Primagran znajdziesz zlewy dwukomorowe wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanego granitu składającego się z kruszywa mineralnego i mieszanki żywic. Nadaje mu to cennych właściwości. Przede wszystkim zlewozmywaki granitowe są niezwykle trwałe. Możesz mieć pewność, że codzienna eksploatacja nie zaszkodzi ich estetyce. Lekko porowata powierzchnia granitowa jest odporna na zarysowania i pęknięcia. Nie szkodzą jej też wysokie temperatury. Co więcej, zlewy granitowe są bardzo łatwe w pielęgnacji. To ważne, gdyż duży zlewozmywak dwukomorowy będzie narażony na rozmaite zabrudzenia. Na co dzień możesz używać do tego jedynie ciepłej wody i płynu do naczyń. Do dokładniejszego mycia używaj preparatów przeznaczonych do granitu.

Zlewozmywak dwukomorowy - dlaczego warto się na niego zdecydować?

W większej komorze umieść wkładki - deskę do krojenia, sitko albo tarkę, a zyskasz nowy wymiar funkcjonalności w Twojej kuchni. Dzięki dwóm samodzielnym komorom często uzupełnianym dodatkowo ociekaczem zlewozmywak granitowy dwukomorowy wyróżnia się wśród innych modeli funkcjonalnością i praktycznością. W Primagran znajdziesz szeroki wybór zlewozmywaków dwukomorowych wykonanych z granitu. W naszym sklepie dostępne są zlewozmywaki dwukomorowe bez ociekacza, jak i z ociekaczem. Każdy z modeli występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej, szarej oraz czarnej. Dostępne zlewy kuchenne posiadają różne kształty, od prostokątów do form narożnych. Do każdego z modeli dobierzesz odpowiednią baterię kuchenną. Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe przeznaczone są do szafek kuchennych o szerokości 60 i 80 centymetrów. Dzięki podfrezowanym otworom przestrzeń zlewozmywaka można zaprojektować zgodnie z indywidualnymi potrzebami – istnieje możliwość wybicia optymalnej liczby otworów w wybranym miejscu. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przez co są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia, bakterie oraz zmiany temperatur. Wysoka zawartość naturalnych minerałów sprawia, że zlewozmywaki dwukomorowe wyglądają estetyczne i naturalnie. Postaw na praktyczny sprzęt kuchenny, który zapewnia komfortowe zmywanie każdego dnia taki jak nasz zlewozmywak dwukomorowy. Ciekawy design dopasuje się do każdej kuchni.

Jeśli nie wiesz jaki model zlewozmywaka granitowego dwukomorowego wybrać do swojej kuchni skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze modelu, koloru oraz akcesoriów dodatkowych.

Sprawdź inne zlewozmywaki:

oraz