KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy do szafki od 45 cm 

Zlewy do szafki od 45 cm

Przeczytaj więcej o zlewach do szafek 45 cm

Zlewozmywak dopasowany do szafki o szerokości 45 centymetrów to niewielkie rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w aneksach kuchennych, małych kuchniach, jak i dużych pomieszczeniach wyposażonych w zmywarkę do naczyń. Zlew do szafki 45 cm występuje w modelach jednokomorowych. W ofercie znajdują się również modele wyposażone w praktyczny ociekacz. Zlewy granitowe Primagran dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach – czarnym, czarnym metalik, grafitowym, szarym, beżowym i białym. Pozwala to na estetyczne dopasowanie wyposażenia do wymarzonej stylistyki wnętrza.

Zlewozmywak granitowy do szafki 45 cm to idealne rozwiązanie we wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr blatu roboczego. Jednocześnie umożliwiają one komfortowe mycie naczyń oraz wstępną obróbkę żywności. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów – kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej. Dzięki temu zyskujesz odporność na uszkodzenia mechaniczne, utratę koloru oraz nagłe zmiany temperatur. Mały zlewozmywak granitowy 45 cm jest trwałym i wytrzymałym wyposażeniem, które sprawdza się przez długie lata intensywnego użytkowania.

Każdy z modeli zlewozmywaków dopasowanych do szafek 45-centymetrowych może być wzbogacony o formułę antybakteryjną. Opiera się ona na działaniu jonów srebra, które zapobiegają rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów – bakterii oraz grzybów. Dodatkowo chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Formuła znajduje się w całej strukturze zlewu 45 cm, dzięki czemu jest aktywna bez względu na to, którą część wyposażenia używasz.

Konstrukcja zlewu do szafki 45 cm od Primagran umożliwia montaż dostosowany do osobistych potrzeb. Dzięki przemyślanemu projektowi możesz założyć komorę lub ociekacz z lewej lub prawej strony – tak jak jest Ci wygodniej. Zlewozmywak 45 cm jednokomorowy Mediolan – jak również inne modele w naszym sklepie – ma cztery podfrezowane otwory, dzięki którym zainstalujesz kran czy dozownik na płyn w miejscu, które najbardziej Ci odpowiada. To również praktyczne rozwiązanie dla osób leworęcznych, do których sprzęty gospodarstwa domowego zwykle nie są właściwie dostosowane. My staramy się szukać najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, sprawiających, że nasze produkty sprawdzą się w wielu domach i będą ułatwiać wykonywanie codziennych czynności.

Dobre przyjęcie produktów Primagran przez klientów wiąże się z klarownym oraz przemyślanym podejściem naszej firmy do projektowania armatury kuchennej i łazienkowej. Cenimy ponadczasowy minimalizm i prostotę w połączeniu z wysoką jakością materiałów oraz perfekcyjnym wykonaniem. Spełniamy oczekiwania klientów, oferując różne wielkości zlewów – nawet najmniejsze kuchnie i aneksy kuchenne mogą być praktycznie i gustownie urządzone, jeśli użyje się odpowiednich produktów. Zlew kuchenny 45 cm oferujemy w tradycyjnym kształcie prostokąta z ociekaczem lub bez ociekacza. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie każdy znajdzie wyposażenie, które spełni jego oczekiwania.

Zlew kuchenny do szafki 45 cm jest sprzedawany ze standardowymi otworami, które pozwalają na łatwy i samodzielny montaż. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy aż 35-letnią gwarancją niezawodności. W sklepie Primagran dostępne są także funkcjonalne akcesoria, takie jak: syfon automatyczny czy dozownik na płyny. W razie wątpliwości lub pytań w kwestii naszych produktów – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Z chęcią pomożemy dokonać jak najbardziej udanych wyborów.

Sprawdź również: