KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewozmywaki granitowe 

Zlewozmywaki granitowe

Dowiedz się więcej o zlewozmywakach granitowych Primagran

Zlewozmywaki granitowe Primagran to wytrzymałe i odporne zlewy kuchenne, doskonale pasujące do wnętrza każdej kuchni. Zlew z granitu jest ciekawą alternatywą dla modeli wykonanych z tradycyjnych materiałów. Produkowany jest w Polsce z najwyższej klasy surowców, zawierających ok. 80% naturalnego kruszywa granitowego (występujących pod postacią barwionego piasku kwarcowego) oraz ok. 20% żywic akrylowych lub poliestrowych. Dzięki temu zlewy kamienne mają właściwości, których trudno szukać w modelach ze stali, ceramiki czy tworzyw sztucznych. Zlew granitowy jest trwały, odporny na zmiany temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia.

Zawartość minerałów sprawia, że zlew kamionkowy charakteryzuje się także gładką powierzchnią. Pozytywnie wpływa ona na zachowanie higieny i porządku w strefie zmywania, a także pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu, nawiązującego do naturalnego kamienia. Zlewozmywaki z granitu to również design w najlepszym wydaniu. Klasyczny wygląd oraz uniwersalna kolorystyka pozwala na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych stylizowanych. W Primagran proponujemy granitowe zlewy kuchenne w kolorach: białym, czarnym,  grafitowym, beżowym, szarym. Różnorodność dostępnych modeli i oryginalności ich kształtów sprawia, że zlewy granitowe sprawdzają się zarówno w małych aneksach kuchennych, jak i dużych, rodzinnych kuchniach.

Jeśli zlew kuchenny to tylko z Primagran

Wybierz pomiędzy zlewami utrzymanymi w minimalistycznym klimacie a tymi wyróżniającymi się bogatą dekoracyjną formą. Granitowy zlew dostępny jest w wariancie jedno, półtora i dwukomorowym. Produkty znajdujące się w naszym sklepie, wyróżniają się konkurencyjnymi cenami. Ich szeroki wybór sprawia, że w Primagran możesz odnaleźć taki model zlewu kamiennego, który nie tylko będzie idealnie pasował do Twojej kuchni, ale i zmieści się w Twoim budżecie remontowym. Zapraszamy Cię do świata pięknych i funkcjonalnych kuchni, gdzie strefa zmywania dzięki naszym granitowym zlewom kuchennym staje się tą idealną.

Sprawdź inne zlewozmywaki: