Primagran

Zlewozmywaki jednokomorowe 

Co warto wiedzieć o naszych granitowych zlewach 1 komorowych?

Modele zlewozmywaków granitowych z jedną komorą doskonale sprawdzają się w aneksach kuchennych, małych kuchniach, a także we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym. Są również dobrym rozwiązaniem dla osób, które mało gotują, posiadają zmywarki do naczyń lub chcą wyposażyć kuchnię w apartamencie przeznaczonym pod wynajem.

W ofercie Primagran znajdziesz zlewy kuchenne w różnych kształtach - prostokątnym, okrągłymowalnym lub kwadratowym. Nasz asortyment obejmuje modele z ociekaczem lub bez niego. Nasze produkty występują w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej, szarej oraz czarnej, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego wystroju pomieszczenia. Doskonale komponują się również z dostępnymi w naszym sklepie bateriami kuchennymi i przydatnymi akcesoriami, takimi jak dozownik na płyn.

Zlewy kuchenne jednokomorowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są w 80% z granitu - materiału, który jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania i pęknięcia. Wysoka jakość stosowanego granitu sprawia, że nasze produkty są odporne, trwałe oraz przeznaczone do długiego i intensywnego użytkowania. Wszystkie modele objęte są 35-letnią gwarancją. Każdy zlewozmywak posiada specjalne otwory pozwalające na ich łatwy, samodzielny montaż. Możemy również w niektórych modelach wykonać na zamówienie dodatkowe otwory, które pozwolą na instalację dozownika na płyn do mycia naczyń. Nasze zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem lub bez - przeznaczone są do zabudowy kuchennej o szerokości od 45 centymetrów.

Zlewozmywaki jednokomorowe należą obecnie do jednych z najchętniej i najczęściej wybieranych modeli, ponieważ zajmują niewiele miejsca, ale jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Doskonale wpisują się w przestrzeń każdej kuchni. Pojemna komora umożliwia komfortowe mycie naczyń i garnków, a także przygotowywanie produktów spożywczych. Dla osób, które jeszcze bardziej pragną zwiększyć komfort w strefie zmywania, polecamy modele wyposażone w ociekacz.

Masz pytania odnośnie naszych jednokomorowych zlewów? Napisz lub zadzwoń do nas - pomożemy Ci w wyborze idealnego modelu!