Zlewozmywaki jednokomorowe 

Co warto wiedzieć o naszych granitowych zlewach 1 komorowych?

Zlewozmywaki jednokomorowe doskonale sprawdzają się w aneksach kuchennych, małych kuchniach, a także we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym. Są też dobrym rozwiązaniem w kuchniach osób, które mało gotują, posiadają zmywarki do naczyń lub też chcą wyposażyć kuchnie w apartamentach przeznaczonych pod wynajem.

W Primagran znajdziesz zlewozmywaki kamienne jednokomorowe w różnych kształtach. Proponujemy zlewy jednokomorowe prostokątne, okrągłe, owalne oraz kwadratowe. W naszej ofercie znajduje się zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem oraz bez niego. Każdy z modeli dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej szarej i czarnej. Do zlewów 1 komorowych można dobrać baterię kuchenną oraz inne praktyczne akcesoria, również dostępne w naszym sklepie. Zlewy jednokomorowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z granitu - materiału, który jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania i pęknięcia.

Wysoka jakość stosowanego granitu sprawia, że zlew kuchenny jednokomorowy jest odporny, trwały i przeznaczony do długiego i intensywnego użytkowania. Wszystkie modele objęte są 35 - letnia gwarancja. W każdym ze zlewozmywaków jednokomorowych wycinane są specjalne otwory pozwalające na ich łatwy, samodzielny montaż. Na zamówienie możemy wykonać dodatkowe otwory, które pozwolą na instalację np. dozownika na płyn do naczyń. Zlewozmywak jednokomorowy przeznaczony jest do zabudowy kuchennej o szerokości 45 centymetrów. Zlewozmywak jednokomorowy granitowy to obecnie jednej z najchętniej i najczęściej wybieranych typów. Minimalistyczny i zajmujący niewiele miejsca, a przy tym funkcjonalny zlew 1 komorowy wpisuje się w przestrzeń każdej kuchni. Wyposażony w pojemną komorę umożliwia zarówno komfortowe mycie naczyń, sztućców, garnków, jak i przygotowywanie produktów spożywczych używanych w procesie gotowania. Osobom chcących zwiększyć komfort w strefie zmywania polecamy zlew jednokomorowy z ociekaczem.

Masz pytania co do kamiennych zlewozmywaków jednokomorowych? Napisz lub zadzwoń do nas - pomożemy w wyborze idealnego modelu.

Filtruj

Status
Liczba komór
Kształt komory głównej