KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie kuchenne i akcesoria 

Baterie kuchenne i akcesoria

Więcej informacji o bateriach kuchennych i akcesoriach Primagran

Zlewozmywak jest podstawowym wyposażeniem każdej kuchni, jednak to bateria kuchenna i akcesoria dopełniają całości aranżacji. Umiejętnie dobrana armatura może być subtelnym dodatkiem uzupełniającym wystrój, ale może też grać pierwsze skrzypce, nadając całemu wnętrzu charakteru. Posiadamy modele baterii kuchennych zarówno z prostą, minimalistyczną wylewką, jak i te bardziej fantazyjne, na przykład w stylu retro. Nasze wyroby łatwo dobrać do każdego modelu zlewozmywaka granitowego, ponieważ występują w kilku kolorach: białym, beżowym, szarym, grafitowym oraz czarnym. Warto wspomnieć również o bateriach chromowanych - sprawdzonym i klasycznym rozwiązaniu, które łatwo dopasować do sprzętów AGD w kuchni.

Czym wyróżnia się bateria kuchenna Primagran?

Oferowana przez nas armatura posiada wiele udogodnień, które powstały z myślą o zwiększeniu komfortu pracy w kuchni. Niektóre modele baterii kuchennych zaopatrzone zostały w długą, wyciąganą wylewkę, by ułatwić zmywanie wielkogabarytowych naczyń i wyczyszczenie komór zlewu. Każda bateria kuchenna z wyciąganą wylewką posiada ergonomiczny uchwyt pozwalający na kontrolę ciśnienia i temperatury wody. W celu zapewnienia jak największej wygody obsługi, można go zamontować w pozycji bocznej lub frontalnej. Nie trzeba również martwić się o wytrzymałość naszych produktów - są wyprodukowane z solidnego mosiądzu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatury oraz korozję.

W celu skomponowania spójnego zestawu, do zlewozmywaka i baterii kuchennej polecamy dobranie odpowiednich akcesoriów. Doskonałym rozwiązaniem jest dozownik na płyn, który pozwala na znaczną oszczędność miejsca na blacie roboczym. Zbiornik ukryty jest pod powierzchnią blatu, a końcówka dozownika występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Akcesoria kuchenne obejmują także syfony przyścienne, zarówno klasyczne, jak i automatyczne. Ich specjalna konstrukcja nie zajmuje zbyt dużo miejsca pod blatem roboczym, a dodatkowo umożliwia podłączenie zmywarki do naczyń lub pralki. Sprawdź szeroką ofertę naszego sklepu i wybierz baterię kuchenną wraz z akcesoriami, które będą pasowały do Twojej kuchni!

Zobacz również: chromowana bateria kuchenna, granitowa bateria kuchenna, złota bateria kuchenna, czy bateria z wyciąganą wylewką