Dozowniki kuchenne 

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
 • DOZOWN-PG

  Dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk pasujący do wszystkich modeli zlewozmywaków granitowych Prima Gran.  Dozownik montuje się w specjalnie przygotowywanym przez producenta (na życzenie Klienta) otworze o średnicy 35 mm, w taki sposób, aby zbiornik znalazł się pod powierzchnią zlewu, na widoku zaś pozostała jedynie elegancka, chromowana...

  OCENA

  Liczba ocen: 111
   KOLOR
  • Chrom
 • DOZOWN-PG-KB

  Dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk dedykowany do beżowych zlewozmywaków granitowych Prima Gran. Jest rozwiązaniem bardzo praktycznym (pozwala pozbyć się niepotrzebnych butelek czy zbiorników z detergentami) oraz estetycznym (na powierchni zlewu znajduje się tylko lejek z pompką, zaś pod powierzchnią umieszczony jest zbiornik). Dozownik ma...

  OCENA

  Liczba ocen: 109
   KOLOR
  • Beżowy
 • DOZOWN-PG-KG

  Dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk dedykowany do grafitowych zlewozmywaków Prima Gran. Sposób montażu został tak zaprojektowany, aby na powierzchni zlewozmywaka pozostał jedynie lejek z pompką (sam zbiornik jest schowany pod powierzchnią zlewu). Otwór pod dozownik wiercimy na życzenie Klienta. 

  OCENA

  Liczba ocen: 109
   KOLOR
  • Grafitowy
 • DOZOWN-PG-KC

  Dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk będzie idealnym uzupełnieniem zlewozmywaków granitowych Prima Gran. Jego sposób montażu został zaprojektowany tak, aby osiągnąć najlepsze połączenie estetyki i funkcjonalności - lejek z pompka znajdue się na powierzchni zlewozmywaka, zaś zbiornik umieszczony jest pod zlewem. Dozownik w kolorze czarnym. 

  OCENA

  Liczba ocen: 109
   KOLOR
  • Czarny
 • DOZOWN-PG-KS

  Dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk to dodatek, który pomoże utrzymać porządek i estetykę w naszej kuchni. Kolor szary idealnie pasuje do zlewomywaków granitowych Prima Gran w tym wariancie kolorystycznym. 

  OCENA

  Liczba ocen: 109
   KOLOR
  • Szary
 • DOZOWN-PG-KW

  Biały dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło do rąk będzie doskonałym dodatkiem do zlewozmywaków granitowych Prima Gran w tym wariancie kolorystycznym. Montaże takiego dozownika jest rozwiązaniem nie tylko funkcjonalnym, ale także i estetycznym, ponieważ zbiornik na środki czystości znajduje pod zlewozmywakiem, zaś na jesgo powierzchni umieszczony...

  OCENA

  Liczba ocen: 109
   KOLOR
  • Biały

Przeczytaj więcej o dozownikach kuchennych

Stylowe zlewozmywaki granitowe wymagają wysokiej klasy akcesoriów, aby zachować integralność kuchennego designu. Oferowane przez nas dozowniki do płynu do mycia naczyń lub mydła w płynie pozwalają uniknąć sytuacji, gdy piękny kuchenny zlew granitowy zastawiony jest plastikowymi butelkami. Wpuszczone w zlewozmywak dozowniki pomagają utrzymać porządek i higienę na blacie kuchennym. Dozowniki pasują do wszystkich zlewów granitowych Prima Gran – nasi specjaliści chętnie objaśnią Państwu techniczne szczegóły montażu. 

AKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawieńprzeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI.