KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy do szafki od 60 cm 

Zlewy do szafki od 60 cm

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek od 60 cm

Duże, rodzinne zlewozmywaki montowane są zwykle w szafkach o szerokości 60 cm. W asortymencie sklepu Primagran znajdziesz różnorodny wybór zlewów kuchennych. Do większych kuchni polecamy szczególnie modele półtora- i dwukomorowe. Dzięki głębokim komorom i większym rozmiarom stanowią funkcjonalne wyposażenie wnętrza, pozwalające na komfortowe mycie nawet dużych naczyń.

Oferowane przez nas zlewy 60 cm wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym designem oraz bogatą gamą kolorystyczną. Produkty od Primagran występują w sześciu ponadczasowych kolorach: czarnym, czarnym metalik, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego wystroju wnętrza kuchennego. Zlewozmywaki do szafki 60 cm dostępne są także w różnych kształtach – od klasycznego prostokąta po kwadrat. W asortymencie posiadamy zlewy zarówno z ociekaczem, jak i bez ociekacza.

Staramy się proponować jak najwięcej funkcjonalnych i stylowych rozwiązań, które sprawdzą się w każdej kuchni – zarówno tej o małym, jak i większym metrażu. Trudno ustawne pomieszczenie to dla Ciebie wyzwanie? Bez obaw, z pomocą naszych specjalistów znajdziesz zlew kuchenny do szafki 60 cm, który będzie pasował jak ulał. Wyposażenie kuchenne od Primagran zostało tak zaprojektowane, by wykorzystać miejsce pod zlewozmywakiem do maksimum. Strefę pod ociekaczem możesz przeznaczyć na zmywarkę lub szafkę, natomiast pod samą komorą zlewu do szafki 60 cm zmieszczą się kosze do segregacji lub środki czystości.

Zlew kuchenny dopasowany do szafki o szerokości 60 cm to produkt nie tylko wyróżniający się wysoką estetyką, ale także wytrzymałością. Produkty od Primagran wykonane są z dobrej klasy materiałów – kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz skrajne temperatury. Odpowiednia zawartość minerałów sprawia, że powierzchnia zlewozmywaków granitowych 60 cm jest niezwykle gładka, co ułatwia zachowanie higieny i czystości. Istnieje możliwość wzbogacenia tworzywa, z którego wykonywane są nasze zlewy kuchenne 60 cm, o antybakteryjne jony srebra. Taki zabieg czyni pielęgnację prostszą, a dodatkowo przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i zapobiega rozwojowi niebezpiecznych drobnoustrojów.

Zlewozmywak do szafki 60 cm jest na tyle łatwy w montażu, że z jego instalacją poradzi sobie nawet osoba bez doświadczenia. Jeden z naszych popularnych modeli zlewów kuchennych półtorakomorowych z dużym ociekaczem Madryt ma cztery podfrezowane otwory, umożliwiające zamontowanie dodatkowych akcesoriów, adekwatnie do Twoich potrzeb. Zlew do kuchni 60 cm od Primagran możesz zainstalować tak, by było Ci wygodnie – z ociekaczem po prawej lub po lewej stronie. To proste rozwiązanie okazuje się szczególnie komfortowe dla osób leworęcznych. Projektując każdy nasz zlew kuchenny 60 cm, myślimy o tym, jak może on ułatwić codzienne czynności w kuchni.

Wszystkie modele zlewu granitowego Primagran objęte są 35-letnią gwarancją niezawodności. Zdajemy sobie sprawę, że kupno wyposażenia kuchennego to inwestycja na lata, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się usatysfakcjonowani i pewni. W naszym sklepie dostępne są również praktyczne akcesoria kuchenne, takie jak syfony, środki do pielęgnacji zlewozmywaka, dozowniki na płyny oraz baterie kuchenne. Zachęcamy do stworzenia spójnego zestawu, który będzie ozdobą całej kuchni. W przypadku wątpliwości lub pytań – zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również: