KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Białe baterie kuchenne  

Białe baterie kuchenne

Biała bateria kuchenna bezsprzecznie kojarzy się z czystością i elegancją. Nic dziwnego, że cieszy się rosnącą popularnością i stanowi poważną konkurencję dla najpowszechniejszych baterii chromowanych. Decydując się na białą baterię, możesz odmienić dotychczasowy charakter całego zlewozmywaka. W Primagran znajdziesz baterie kuchenne białe różniące się przede wszystkim designem i funkcjami, w jakie są wyposażone. Odmienne wymiary i kształty pozwolą Ci dopasować konkretny model do wyglądu zlewu, aranżacji kuchni, ale też do indywidualnych oczekiwań. Wybierz model, który będzie estetycznie prezentował się w połączeniu ze zlewozmywakiem, ułatwi Ci codzienne prace kuchenne, a do tego pozwoli rozsądnie gospodarować wodą!

Do jakich wnętrz pasuje biała bateria kuchenna?

Z uwagi na neutralność barwy baterie kuchenne białe pasują do pomieszczeń urządzonych w rozmaitych stylach. Stanowią eleganckie uzupełnienie klasycznych, wyrafinowanych aranżacji. Pasują do stylu glamour i do wnętrz minimalistycznych. Z powodzeniem odnajdują się w nowoczesnych pomieszczeniach z wystrojem industrialnym, skandynawskim lub loftowym. Pasują do zlewozmywaków jasnych i ciemnych, jednak wybierając biały kran do kuchni z białym zlewozmywakiem, staraj się znaleźć odcień idealnie dopasowany do zlewu. Jeśli jeden element będzie jaśniejszy od drugiego, różnica stanie się widoczna. Problemu nie będzie w przypadku zlewów o ciemnych barwach, np. grafitowych. Takie kontrasty świetnie sprawdzają się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

Biała bateria kuchenna i jej pielęgnacja

Choć biel baterii może wzbudzać obawy o czystość armatury, to w rzeczywistości biała bateria kuchenna wymaga takiej samej pielęgnacji jak każda inna. Przede wszystkim pamiętaj o systematyczności. Codzienne wycieranie mokrej baterii i spłukiwanie z niej pozostałości po płynie do naczyń pozwoli uniknąć pojawienia się zacieków i plam. Co kilka dni warto dokładniej umyć baterię łagodnym detergentem przy pomocy miękkiej ściereczki. W razie pojawienia się większych plam należy wyczyścić baterię specjalnym preparatem do usuwania osadu z kamienia lub skorzystać z domowych sposobów, które wymagają użycia wody z octem lub kwasu cytrynowego.

Biały kran do kuchni - praktyczne funkcje wybranych modeli

Wybór baterii kuchennej nie może ograniczać się jedynie do jej designu. Poznaj dodatkowe funkcje, w które są wyposażone poszczególne modele, a potem wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Baterie kuchenne białe z perlatorem pozwalają obniżyć zużycie wody i wieść bardziej ekologiczne życie. Modele z opcją zmiany zwykłego trybu lecącej wody na tryb prysznicowy umożliwiają skorzystanie z obfitszego strumienia do mycia naczyń lub płukania zlewu. Praktycznym rozwiązaniem jest również biała bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. To opcja szczególnie przydatna w przypadku większych zlewów. Wyciągana i obrotowa wylewka ułatwia mycie dużych naczyń i sprawne czyszczenie samych zlewozmywaków.

Biała bateria kuchenna z perlatorem - zalety

Niektóre baterie kuchenne białe są wyposażone w perlator, który ma ogromne znaczenie dla codziennej eksploatacji kranu. Przede wszystkim jest to element napowietrzający wodę w sposób, który wzmacnia jej strumień. Podnosi więc komfort mycia naczyń i innych przedmiotów. Wzbogacenie wody powietrzem daje wrażenie większego strumienia, co pozwala zaoszczędzić ilość rzeczywiście zużytej wody. Oznacza to, że kran z perlatorem bezpośrednio przyczynia się do obniżenia rachunków za wodę. Co więcej, biała bateria kuchenna wyposażona w perlator jest rozwiązaniem ekologicznym, wspierającym ochronę środowiska naturalnego poprzez ograniczenie marnowania podstawowych zasobów naturalnych.

Baterie kuchenne białe w ofercie Primagran

W Primagran dostępne są baterie kuchenne białe reprezentujące różne style i dopasowane do rozmaitych zlewozmywaków. Proponujemy modele celujące w nowoczesny design, ale też wyróżniające się bardziej tradycyjnym wzornictwem. Dzięki temu bez problemu znajdziesz baterię, która wkomponuje się w aranżację Twojej kuchni. Nasze baterie kuchenne białe są wyposażone w praktyczne udogodnienia takie, jak opcja zmiany strumienia wody, wyciągana wylewka czy perlator. Ciekawą opcją jest model z ruchomym perlatorem. Wszystkie baterie kuchenne są produkowane z trwałych i odpornych materiałów, które umożliwiają sprawną obsługę i płynną regulację strumienia oraz temperatury wody. W razie problemów z wyborem proponujemy profesjonalną pomoc w dopasowaniu baterii do zlewu.

Filtruj

Wylewka obrotowa