KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie kuchenne elastyczne 

Baterie kuchenne elastyczne

Dowiedz się więcej o bateriach z elastyczną wylewką

Baterie kuchenne z elastyczną wylewką należą do efektownych wizualnie rozwiązań, a jednocześnie wyróżniają się dużą ergonomią podczas codziennego użytkowania. Modele baterii dostępne w ofercie Primagran doskonale komponują się z każdym rodzajem granitowego zlewozmywaka. Oferujemy baterie z elastyczną wylewką w eleganckim, czarnym kolorze oraz klasycznie chromowane. Uniwersalna kolorystyka naszej armatury sprawia, że z łatwością można ją dopasować do każdej stylistyki kuchni, zarówno tej nowoczesnej, jak i utrzymanej w klasycznym tonie.

Bateria kuchenna z wyginaną wylewką to także doskonały wybór dla osób, które pragną solidnego wyposażenia kuchennego na lata. Armatura Primagran wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów, by sprostać intensywnej eksploatacji. Mosiężny korpus baterii cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia oraz nagłe zmiany temperatury. Z kolei głowica wykonana została z jednego z najbardziej wytrzymałych materiałów - ceramiki. Baterie z elastyczną wylewką łatwo utrzymać w czystości - wystarczą w tym celu proste zabiegi pielęgnacyjne.

Szczególnie dbamy, by nasze produkty zapewniały wysoki komfort pracy. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu baterii w elastyczną wylewkę. Pozwala ona na wygodne płukanie dużych naczyń czy produktów spożywczych, a także na łatwe i szybkie mycie komór zlewozmywaka. Dodatkowo, baterie kuchenne Primagran posiadają wygodne uchwyty, które umożliwiają kontrolowanie temperatury i ciśnienia strumienia wody w sposób intuicyjny. Armatura o wysokiej ergonomii sprawi, że codzienne obowiązki w kuchni będą wykonywane sprawniej i szybciej.

W ofercie Primagran znajduje się kilka modeli baterii z elastyczną wylewką, które różnią się kształtem, kolorem, wysokością oraz zasięgiem wylewki. Szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie armatury do wielkości zlewozmywaka. Samodzielny montaż naszych produktów jest bardzo łatwy, a w sprzedawanym zestawie znajduje się instrukcja oraz niezbędne wężyki podłączeniowe. Do baterii warto dobrać pasujące akcesoria kuchenne, na przykład dozownik na płyny, które dopełnią całości designu strefy zmywania. Jeżeli nie wiesz, która bateria kuchenna będzie pasować do Twojego zlewozmywaka lub masz wątpliwości odnośnie naszego produktu, skontaktuj się z nami - pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla Twojej kuchni!

Filtruj

kolor
Wylewka obrotowa