Primagran
Primagran
Primagran
Primagran

Środki do pielęgnacji zlewów kuchennych 

 • Impregnat do zlewozmywaków
  49,00 zł 79,00 zł
  Impregnat do zlewozmywaków 200 ml

  Nanogran to impregnat do ochrony i konserwacji zlewów z granitu. Pozwala on na utrzymanie zlewu w dobrej kondycji przez długie lata oraz wspomaga codzienne czynności pielęgnacyjne i czyszczące. Preparat można stosować do wyborów z granitu, kamienia, tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. W kuchni sprawdzi się jako środek do zabezpieczania powierzchni zlewu oraz baterii kuchennej. Można stosować go do kamiennych zlewozmywaków o każdej barwie. Nie powoduje przebarwień i uszkodzeń powierzchni. Jest prosty w użytkowaniu oraz wydajny – butelka starcza na 6 miesięcy. Preparat Nanogran poprawia estetykę czyszczonej powierzchni. Preparat tworzy również warstwę ochronną, która zabezpiecza kuchenne zlewy przed wodą i zabrudzeniami oraz nadaje im połysk i wytwarza tzw. efekt spływającej wody. Środek jest produkowany na bazie składników organicznych nie mających wpływu na środowisko. Produkt nie zawiera składników niebezpiecznych w myśl obowiązujących przepisów.

  4.84/5 (501 Opinii)
  79,00 zł 49,00 zł

Zadbaj o czystość swojego zlewozmywaka

Zlewy granitowe to estetyczne sprzęty kuchenne. Chociaż są one odporne na zabrudzenia i zarysowania, to wymagają regularnej pielęgnacji. Dbanie o ich estetyczny wygląd nie jest trudne, wystarczy stosować środki do czyszczenia zlewozmywaków granitowych. Ich stosowanie sprawia, że zlew przez długie lata będzie wyglądał tak jak zaraz po zakupie. Środki do czyszczenia zlewu granitowego pozwalają również na pielęgnację baterii kuchennych z granitu. Ich stosowanie jest niezbędne nie tylko do zachowania pięknego wyglądu komór zlewozmywaka, ale także i do zachowania w nim higieny oraz pozbycia się bakterii i resztek jedzenia, pozostałych po myciu warzyw, owoców czy mięs.

Nasze środki do czyszczenia zlewów z granitu są łatwe i proste w użyciu. Co więcej, ich stosowanie nie jest czasochłonne. Na pielęgnację wystarczy poświęcić tylko kilka chwil. Każdy z preparatów zawiera dokładną instrukcję użytkowania. Oferowane preparaty do czyszczenia zlewu granitowego są bezpieczne i nie uczulają, stąd też mogą być stosowane w domach, gdzie mieszkają małe dzieci oraz osoby z alergiami. Jeżeli masz pytania, jak działają środki do czyszczenia zlewów kuchennych Primagran lub szukasz pomocy przy doborze odpowiedniego specyfiku, skontaktuj się z nami.