Środki do pielęgnacji zlewów kuchennych 

 • Impregnat do zlewozmywaków granitowych 250ml
  <
  >
  49,00 zł 79,00 zł
  Środek do codziennej pielęgnacji zlewozmywaków 250 ml

  Produkt Primagran do codziennej pielęgnacji jest stworzony do łatwego i bezpiecznego usuwania osadów z kamienia na zlewozmywakach granitowych przywracając ich pierwotny wygląd. Primagran Codzienna pielęgnacja pozwala utrzymać nieskazitelny wygląd granitowej powierzchni zlewu oraz jej czystość.   Sposób użycia: Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, dokładnie rozprowadzić szmatką. Zostawić do 2 minut do rozpuszczenia osadu (produkt nie powinien zaschnąć na powierzchni). Spłukać wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na kwasy takich jak marmur, chromowany lub niklowany metal. Wybierz sprawdzony i pewny środek - Primagran Codzienna pielęgnacja i zachowaj piękno swojego zlewozmywaka na lata!

  4.81/5 (68 Opinii)
  49,00 zł 79,00 zł
 • Impregnat do zlewozmywaków granitowych 250ml
  <
  >
  79,00 zł 109,00 zł
  Impregnat do zlewozmywaków granitowych 250 ml

  Impregnat Primagran to profesjonalny produkt do zlewozmywaków granitowych, który dzięki właściwościom polimerów wiąże się z powierzchnią zlewozmywaka tworząc hydrofobową warstwę ochronną, która chroni zlewozmywak przed brudem oraz plamami po zaschniętej wodzie. Zaimpregnowanie zlewu to prosty sposób, by wyglądał on idealne każdego dnia. Przed użyciem impregnatu dokładnie umyj zlewozmywak środkiem Primagran Codzienna pielęgnacja, aby pozbyć się zaschniętych resztek jedzenia, brudu i kamienia a następnie dokładnie osusz zlewozmywak suchą ściereczką lub miękką gąbką.   Sposób użycia Spryskaj powierzchnię impregnatem i przy użyciu czystej szmatki rozprowadź po całej powierzchni zlewozmywaka. Po nałożeniu impregnatu dokładnie wypoleruj go suchą ściereczką. W razie potrzeby nałożyć drugą warstwę. Wybierz sprawdzony i pewny środek - impregnat Primagran i zachowaj piękno swojego zlewozmywaka na lata!

  4.77/5 (57 Opinii)
  79,00 zł 109,00 zł
 • Impregnat do zlewozmywaków granitowych 250ml
  <
  >
  99,00 zł 179,00 zł
  Zestaw: Impregnat i Środek do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych

  Impregnat Primagran Impregnat to profesjonalny produkt do zlewozmywaków granitowych, który dzięki właściwości pompolimerów wiąże się z powierzchnią zlewozmywaka tworząc hydrofobową warstwę ochronną, która chroni zlewozmywak przedbrudem oraz plamami po zaschniętej wodzie. Zaimpregnowanie zlewu to prosty sposób, by wyglądał on idealne każdego dnia. Przed użyciem impregnatu dokładnie umyj zlewozmywak środkiem Primagran Codzienna pielęgnacja, aby pozbyć się zaschniętych resztek jedzenia, brudu i kamienia a następnie dokładnie osusz zlewozmywak suchą ściereczką lub miękkągąbką. Sposób użycia Spryskaj powierzchnię impregnatem i przy użyciu czystej szmatki rozprowadź po całej powierzchni zlewozmywaka. Po nałożeniu impregnatu dokładnie wypoleruj go suchą ściereczką. W razie potrzeby nałożyć drugą warstwę.Codzienna pielęgnacja Produkt Primagran do codziennej pielęgnacji jest stworzony do łatwego i bezpiecznego usuwania osadów z kamienia na zlewozmywakach granitowych przywracając ich pierwotny wygląd. Primagran Codzienna pielęgnacja pozwala utrzymać nieskazitelny wygląd granitowej powierzchni zlewu oraz jej czystość. Sposób użycia: Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, dokładnie rozprowadzić szmatką. Zostawić do 2 minut do rozpuszczenia osadu (produkt nie powinien zaschnąć na powierzchni). Spłukać wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na kwasy takich jak marmur, chromowany lub niklowany metal.Wybierz sprawdzone i pewne środki - Primagran Impregnat i Primagran Codzienna pielęgnacja i zachowaj piękno swojego zlewozmywaka na lata!

  4.88/5 (208 Opinii)
  99,00 zł 179,00 zł
 • Impregnat do zlewozmywaków granitowych 250ml
  <
  >
  149,00 zł 278,00 zł
  Zestaw: Impregnat, Środek do pielęgnacji i Wieczysta gwarancja

  Impregnat Primagran Impregnat to profesjonalny produkt do zlewozmywaków granitowych, który dzięki właściwości pompolimerów wiąże się z powierzchnią zlewozmywaka tworząc hydrofobową warstwę ochronną, która chroni zlewozmywak przedbrudem oraz plamami po zaschniętej wodzie. Zaimpregnowanie zlewu to prosty sposób, by wyglądał on idealne każdego dnia. Przed użyciem impregnatu dokładnie umyj zlewozmywak środkiem Primagran Codzienna pielęgnacja, aby pozbyć się zaschniętych resztek jedzenia, brudu i kamienia a następnie dokładnie osusz zlewozmywak suchą ściereczką lub miękkągąbką. Sposób użycia Spryskaj powierzchnię impregnatem i przy użyciu czystej szmatki rozprowadź po całej powierzchni zlewozmywaka. Po nałożeniu impregnatu dokładnie wypoleruj go suchą ściereczką. W razie potrzeby nałożyć drugą warstwę.Codzienna pielęgnacja Produkt Primagran do codziennej pielęgnacji jest stworzony do łatwego i bezpiecznego usuwania osadów z kamienia na zlewozmywakach granitowych przywracając ich pierwotny wygląd. Primagran Codzienna pielęgnacja pozwala utrzymać nieskazitelny wygląd granitowej powierzchni zlewu oraz jej czystość. Sposób użycia: Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, dokładnie rozprowadzić szmatką. Zostawić do 2 minut do rozpuszczenia osadu (produkt nie powinien zaschnąć na powierzchni). Spłukać wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na kwasy takich jak marmur, chromowany lub niklowany metal.Wybierz sprawdzone i pewne środki - Primagran Impregnat i Primagran Codzienna pielęgnacja i zachowaj piękno swojego zlewozmywaka na lata!Wieczysta gwarancjaDotyczy tylko zlewozmywaków Primagran, przedłuża on gwarancje na korpus na dożywotnią.  Wiemy, że nasze zlewozmywaki to produkty wysokiej jakości, które będą służyć w Waszych kuchniach przez długie lata. Dzięki temu, że stosujemy materiały najwyższej klasy i opieramy proces produkcji na najnowszych technologiach, dajemy gwarancję niezawodności naszych produktów. Chcemy, żebyście wiedzieli, że zakup zlewozmywaków Primagran to najlepszy możliwy wybór. To, dlatego o naszych standardach i jakości nie boimy się mówić głośno i potwierdzać tego stosownymi dokumentami. Każdy z modelu naszych zlewów do kuchni mogą być objęte wieczystą gwarancją. Obejmuje ona m.in. wady produkcyjne i wady materiały. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z kartą gwarancji wieczystej jeszcze przed zakupem zlewozmywaka Primagran. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego mailowego lub telefonicznego kontaktu z naszym działem BOK, który odpowie na wszystkie pytania.

  4.80/5 (105 Opinii)
  149,00 zł 278,00 zł

Zadbaj o czystość swojego zlewozmywaka

Zlewy granitowe to estetyczne sprzęty kuchenne. Chociaż są one odporne na zabrudzenia i zarysowania, to wymagają regularnej pielęgnacji. Dbanie o ich estetyczny wygląd nie jest trudne, wystarczy stosować środki do czyszczenia zlewozmywaków granitowych. Ich stosowanie sprawia, że zlew przez długie lata będzie wyglądał tak jak zaraz po zakupie. Środki do czyszczenia zlewu granitowego pozwalają również na pielęgnację baterii kuchennych z granitu. Ich stosowanie jest niezbędne nie tylko do zachowania pięknego wyglądu komór zlewozmywaka, ale także i do zachowania w nim higieny oraz pozbycia się bakterii i resztek jedzenia, pozostałych po myciu warzyw, owoców czy mięs.

Nasze środki do czyszczenia zlewów z granitu są łatwe i proste w użyciu. Co więcej, ich stosowanie nie jest czasochłonne. Na pielęgnację wystarczy poświęcić tylko kilka chwil. Każdy z preparatów zawiera dokładną instrukcję użytkowania. Oferowane preparaty do czyszczenia zlewu granitowego są bezpieczne i nie uczulają, stąd też mogą być stosowane w domach, gdzie mieszkają małe dzieci oraz osoby z alergiami. Jeżeli masz pytania, jak działają środki do czyszczenia zlewów kuchennych Primagran lub szukasz pomocy przy doborze odpowiedniego specyfiku, skontaktuj się z nami.