KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Czarne zlewy kuchenne 

Czarne zlewy kuchenne

Dowiedz się o więcej o czarnych zlewozmywakach Primagran

Każdy kto urządzał kuchnie wie, jak wiele czasu i energii potrzeba, by idealnie dopasować wszystkie elementy jej wyposażenia i wystroju. Przykładamy dużą uwagę do aranżacji kuchni, ponieważ jest to szczególna część domu, w której toczy się większość życia codziennego. Czarne zlewozmywaki Primagran© są niezwykle często wybierane, przede wszystkim z powodu swojej uniwersalności i estetycznego designu. Czerń zawsze jest bezpiecznym wyborem, który pasuje do praktycznie każdego wystroju wnętrza.

Czarny zlew perfekcyjnie pasuje do kuchni w surowym stylu industrialnym, w której ciemna kolorystyka przeplata się z materiałami takimi jak drewno, surowe cegły czy beton architektoniczny. Dobrze sprawdzi się również we wnętrzu w stylu glamour, gdzie króluje czarno-biała kolorystyka. Aby stworzyć spójny kolorystycznie zestaw, wystarczy dobrać do zlewu czarną armaturę. Polecamy także nietuzinkowe rozwiązanie, jakim jest zestawienie czarnego zlewozmywaka z kontrastową baterią kuchenną, na przykład chromowaną lub białą.

Posiadacze aneksów kuchennych lub małych kuchni, najczęściej zwracają uwagę na zlewozmywaki jednokomorowe takie jak: Ryga, Oslo czy Genewa, gdyż zajmują one niewiele miejsca. Modele Valencia czy Praga posiadają jedną komorę oraz ociekacz, który umożliwia komfortowe suszenie wielkogabarytowych naczyń. Do większych kuchni polecamy zlewozmywaki półtorakomorowe i dwukomorowe, do których należy między innymi model Bergen. Zlewozmywak narożny Monaco to nietuzinkowe rozwiązanie, które pozwala na oszczędność miejsca.

Zlewozmywaki kuchenne Primagran© wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nie trzeba martwić się przebarwieniami czy nieestetycznymi zaciekami. Są również odporne na zarysowanie i uszkodzenia mechaniczne. Do zlewu w czarnym kolorze można dopasować dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło, który występuje w pięciu kolorach. To niezwykle przydatny gadżet, pozwalający ograniczyć ilość rzeczy stojących na blacie roboczym.

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz