Zlewozmywaki do szafki narożnej 

Zlewozmywaki do szafki narożnej

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek narożnych

Zlewozmywaki rogowe to jedno z bardziej popularnych rozwiązań dla małych i trudno ustawnych kuchni. Ułatwiają rozmieszczenie poszczególnych elementów kuchennego wyposażenia w taki sposób, aby każdy centymetr blatu był rozsądnie wykorzystany. Zlew w szafce narożnej to 1,5 komorowe modele z ociekaczem. Duża komora z zaokrąglonymi brzegami pozwala na swobodne mycie i płukanie naczyń. Komora pomocnicza sprawdzi się podczas mycia warzyw i owoców, może również posłużyć do odkładania sztućców lub segregowania naczyń. Zlewozmywak do szafki narożnej Primagran jest także wyposażony w ociekacz, który służy jako miejsce do odkładania umytych naczyń. Dostępne modele różnią się od siebie kształtem i kolorami, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz przestrzeń do zmywania w ciekawy i niebanalny sposób. Biały zlewozmywak z granitu może wspaniale harmonizować z kuchnią w stylu skandynawskim, a model w kolorze szarości lub ciemnego grafitu wspaniale dopasowuje się do kuchni w stylu nowoczesnym.

Wysoką jakość naszych zlewozmywaków granitowych uzyskujemy dzięki wykorzystaniu do ich produkcji sprawdzonych materiałów: kruszyw mineralnych oraz żywic. Jakość naszych zlewów potwierdzamy 35-letnią gwarancją, którą otrzymuje każdy klient podczas zakupu. Wszystkie zlewy powstają w Polsce i spełniają wszystkie standardy jakości. Zlewozmywaki Primagran są odporne na uszkodzenia mogące powstać podczas codziennego użytkowania oraz zarysowania. Nie straszne są im również barwiące napoje takie jak sok z buraków czy wino, a także gwałtowne zmiany temperatur. Dodatkowo nie wymagają pracochłonnej pielęgnacji, lecz systematycznego przecierania po zakończonym zmywaniu lub rozlaniu silnie barwiącego płynu. Do każdego zlewozmywaka narożnego, możesz dopasować funkcjonalną baterię granitową, chromowaną lub z wyciąganą wylewką. Dodatkowo polecamy uzupełnić zestaw o praktyczne akcesoria w postaci syfonu z korkiem automatycznym lub dozownika na płyn, które ułatwią zmywanie.

Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy zlew do szafki narożnej, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy w wyborze.

Sprawdź również:

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Ociekacz
Kształt komory głównej