KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Dozowniki kuchenne 

Dozowniki kuchenne

Postaw na estetykę w kuchni

Niektóre akcesoria kuchenne są niepozorne, jednak w codziennym użytkowaniu pozwalają na znaczną wygodę oraz oszczędność miejsca. Należy do nich dozownik na płyny, który umożliwia dozowanie płynu do mycia naczyń lub mydła do rąk. To elegancki dodatek, dzięki któremu zredukujesz ilość butelek z detergentami na blacie roboczym.

Dostępne w Primagran dozowniki są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne - pasują do każdego modelu granitowych zlewozmywaków. Występują one w zbliżonych do nich kolorach, dlatego łatwo jest skomponować spójny zestaw. Pojemnik dozownika wpuszczony jest w zlewozmywak, na powierzchni widoczna jest jedynie estetyczna pompka, a samo uzupełnianie następuje od góry – po wyjęciu pompki można łatwo uzupełnić każdy płyn.

Dozowniki kuchenne Primagran wykonane są z trwałego i wytrzymałego surowca, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia. Sprawdź naszą ofertę dozowników do płynu i przekonaj się o wygodzie tego rozwiązania! Jeżeli masz wątpliwości czy wybrany model będzie pasował do Twojego zlewozmywaka kuchennego lub chcesz poznać szczegóły jego montażu, zapraszamy do kontaktu!

Filtruj