KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Syfony kuchenne 

Syfony kuchenne

Przeczytaj więcej o syfonach do zlewów kuchennych

Syfon jest niezbędnym elementem wyposażenia w każdej kuchni. Nie tylko umożliwia odprowadzanie wody z komory zlewu, ale również zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości syfony w dwóch rodzajach: automatyczne oraz klasyczne. Dostosowane są one do wszystkich modeli naszych granitowych zlewozmywaków.

Czym wyróżniają się syfony kuchenne Primagran

Nasze syfony kuchenne wyprodukowane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego w neutralnym kolorze. Dodatkowo, nasze produkty zostały wyposażone w system antyprzelewowy. W przypadku syfonów automatycznych sitko pełni również funkcję automatycznego korka. Eleganckie pokrętło sterujące, które służy do otwierania i zamykania odpływu, współgra kolorystycznie z pozostałymi elementami. Syfony Primagran wyposażone są także w dodatkowe wyjście umożliwiające podłączenie pralki lub zmywarki do kanalizacji.

W samodzielnym montażu syfonów Primagran pomóc mogą nasze filmy instruktażowe. Do prawidłowej instalacji niezbędny jest komplet uszczelek, który dołączamy do zakupionego zestawu. Stwórz idealny zestaw i zmień oblicze swojej kuchni!