KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Szare baterie kuchenne  

Szare baterie kuchenne

Armatura o oryginalnej kolorystyce zdobywa coraz większą popularność. Nowoczesne szare baterie kuchenne to propozycja nietypowa, lecz pasująca do wielu aranżacji. Stonowany odcień możesz wkomponować w wystrój kuchni nowoczesnej lub urządzonej tradycyjnie. Uniwersalna barwa pasuje do zlewozmywaków i blatów o dowolnym kolorze. W Primagran proponujemy baterie kuchenne szare w rozmaitych wersjach. Różnią się designem oraz wielkością, ale też funkcjami, w jakie zostały wyposażone. Wszystkie produkty są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które decydują o ich wytrzymałości i komforcie użytkowania oraz pielęgnacji. Wybierając baterie kuchenne w Primagran, sięgasz po nowoczesną, trwałą armaturę o zachwycającej estetyce wykonania.

Baterie kuchenne szare - funkcjonalna elegancja

Podobnie do innych modeli, tak i baterie kuchenne szare różnią się przede wszystkim wielkością i kształtem. Do ich najważniejszych parametrów należy wysokość wylewki, która decyduje o komforcie użytkowania armatury. Warto dobrać ją do wielkości zlewozmywaka i preferencji domowników, którzy najczęściej będą korzystali z baterii. Kierując się designem pasującym do stylu, w jakim urządzona jest kuchnia, należy jednak pamiętać także o funkcjonalności baterii. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów produkowane są modele ze stałą, ale też z ruchomą, wyciąganą wylewką. Ma to znaczenie głównie przy częstym myciu naczyń. Poza tym szare baterie kuchenne mogą być wyposażone w praktyczne perlatory ograniczające zużycie wody.

Gdzie pasują szare baterie kuchenne?

Ze względu na stonowany odcień bateria kuchenna szara pasuje do wnętrz utrzymanych w dowolnym stylu, bez względu na dominującą kolorystykę. W wystroju klasycznym i glamour będzie subtelnym, eleganckim elementem funkcyjnym, który nie zakłóca reszty aranżacji. Doskonale pasuje do minimalistycznie urządzonych pomieszczeń industrialnych, skandynawskich czy loftowych. Można łączyć ją zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi blatami. Pasuje też do wszystkich zlewozmywaków, ale szczególnie tych granitowych i konglomeratowych. We wszystkich aranżacjach bateria kuchenne szara powinna być systematycznie myta łagodnymi środkami czyszczącymi i wycierana w celu uniknięcia powstawania zacieków. Tylko odpowiednia pielęgnacja pozwoli zachować jej estetykę na co dzień.

Szare baterie kuchenne w ofercie Primagran

W Primagran znajdziesz szare baterie kuchenne w różnych odsłonach. Odmienne rozmiary i kształty pozwolą Ci wybrać model pasujący do parametrów konkretnego zlewozmywaka i do aranżacji kuchni. Proponujemy eleganckie baterie o klasycznej, delikatnie zaokrąglonej formie oraz nowoczesne modele o wyraźnie zaznaczonych krawędziach. Niektóre baterie są wyposażone w dwa tryby pozwalające korzystać ze zwykłego strumienia i z prysznica. Taka opcja stanowi udogodnienie w myciu dużej ilości naczyń. Ergonomiczna budowa sprawia, że baterie kuchenne szare są wygodne w obsłudze i umożliwiają sprawną regulację ciśnienia i temperatury wody. W razie problemów z doborem lub użytkowaniem produktu służymy profesjonalnym doradztwem.

Filtruj

Wylewka obrotowa