KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy podblatowe (podwieszane) 

Zlewy podblatowe (podwieszane)

Dowiedz się więcej o zlewach podwieszanych Primagran 

Zlewozmywaki podwieszane to w ostatnich sezonach najmodniejsza propozycja w aranżacji strefy zmywania. Od modeli nablatowych różnią się tym, że są montowane od spodu kuchennego blatu. Pozwalają zachować wygodę pracy i estetykę w Twojej kuchni. Uzupełnią eleganckie wnętrza, utrzymane w klimacie nowoczesnym. Zlew podwieszany sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu angielskim shabby chic, rustykalnym czy prowansalskim.

Zlewy podblatowe wyróżniają się minimalistycznym designem dzięki rantom niewystającym ponad powierzchnię blatu. Efekt? Zlewu praktycznie nie widać, a blat roboczy jest wyeksponowany i pełni funkcję ociekacza. Aby zlewozmywak faktycznie nie odznaczał się od przestrzeni roboczej, postaw na model w kolorze blatu. W Primagran zlewy kuchenne podwieszane znajdziesz w aż pięciu uniwersalnych i zawsze modnych kolorach: białym, beżowym, szarym, grafitowym i czarnym. W zbliżonej kolorystyce utrzymane są również baterie kuchenne, które pasują do modelu. Łatwo skomponujesz spójny zestaw. Mimo że zlewozmywak podwieszany jest niewidoczny, to doskonale spełnia swoją funkcję. Dzięki unikalnej budowie gwarantuje oszczędność miejsca w przestrzeni roboczej, a także łatwiejsze sprzątanie. Stosuj dodatkowe akcesoria kuchenne i przekonaj się, jak funkcjonalna może być strefa zmywania w Twoim domu. 

Czym wyróżnia się zlew podwieszany Primagran?

Zlewozmywaki podblatowe Primagran wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością wykonania. Zlewy podwieszane tworzymy z trwałych i sprawdzonych surowców, do których należy kruszywo granitowe oraz żywica poliestrowa. Unikalna mieszanka surowców sprawia, że zlewozmywaki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nagłe zmiany temperatury, odbarwienia, zarysowania i uderzenia.

Wybierz formułę antybakteryjną i ciesz się czystym zlewozmywakiem jeszcze dłużej. Zyskaj ochronę przed szkodliwymi mikroorganizmami oraz nieprzyjemnymi zapachami. Wysoką jakość zlewozmywaków marki Primagran potwierdza 35-letnia gwarancja niezawodności.

Sprawdź inne zlewozmywaki:

oraz