Zlewy okrągłe 

Zlewy okrągłe

Wśród nowoczesnych zlewów o nietypowych kształtach zlewy okrągłe cieszą się wyjątkową popularnością. Są nieprzeciętnie funkcjonalne, a do tego atrakcyjnie prezentują się w kuchniach urządzonych praktycznie w każdym stylu. W Primagran oferujemy okrągłe zlewy kuchenne o różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model celujący w Twoje potrzeby. Wysoka jakość wykonania proponowanej armatury wpływa na jej trwałość i estetyczny wygląd. Zlewozmywak dopasowany do wystroju stanie się swoistą ozdobą kuchni!

Zlew okrągły i możliwości jego wykorzystania

Ze względu na swoją kompaktową formę okrągły zlew jest uważany za rozwiązanie doskonałe do kuchni o niewielkim metrażu. Jednokomorowe zlewozmywaki okrągłe zajmują mało miejsca, dzięki czemu są wyborem nieocenionym do kawalerek i małych kuchni. Sprawdzą się także w firmowych aneksach kuchennych. Mały zlew okrągły to również mnóstwo opcji wykorzystania w większych kuchniach. Możesz zdecydować się na model o mniejszej średnicy, żeby ciekawie zagospodarować przestrzeń na blacie i pod nim.

Do jakich wnętrz pasują zlewozmywaki okrągłe?

Choć zlew okrągły i zlew owalny to formy kojarzące się z delikatnością i oryginalnością modernizmu, to jednak pasują też do kuchni urządzonych w innym stylu. Ciemna powierzchnia armatury doskonale komponuje się z wnętrzami industrialnymi i pasuje np. do kuchni loftowej. Jasne modele, szczególnie owalny zlew beżowy i biały, pasują do wystroju skandynawskiego. Sprawdzą się również w aranżacjach rustykalnych.

Zlewozmywaki okrągłe - różne typy i rozmiary

W naszym sklepie dostępne są zlewy okrągłe w różnych wariantach rozmiarowych. Poza tym, jak inne modele, tak i zlewozmywak okrągły może być wyposażony w ociekacz lub też być go pozbawiony. Od tego elementu zależy zakres wykorzystania zlewu. Jeśli zależy Ci na małym modelu, zrezygnuj z dodatkowych funkcji. Warto też wybierać zlewy kuchenne okrągłe o dużej głębokości. To ułatwi wykonywanie standardowych czynności, jak np. mycie naczyń, ale też uchroni przed chlapaniem na blat i podłogę.

Trwałe i odporne okrągłe zlewy kuchenne

W Primagran dostępne są głównie zlewy granitowe i tak jest też w przypadku modeli okrągłych. Perfekcyjnie skomponowana mieszanka żywic i kruszyw mineralnych daje materiał o wysokiej odporności mechanicznej. Niestraszne są mu wysokie temperatury ani działanie chemicznych środków czyszczących. Możesz mieć pewność, że użytkując zlewy okrągłe granitowe w sposób zgodny z przeznaczeniem, będziesz cieszyć się atrakcyjnością i funkcjonalnością wybranego modelu przez długi czas.

Dopasuj okrągły zlew do swojej kuchni!

Poza tym, że zlewy dostępne w naszym sklepie różnią się kształtem i wielkością, mają też inne kolory. Wśród nowoczesnych modeli możesz znaleźć zlew okrągły w klasycznej wersji białej, ale oferujemy też armaturę w odcieniu szarym, beżowym, grafitowym i czarnym. Daje Ci to możliwość dopasowania armatury kuchennej do kolorystyki, w jakiej utrzymana jest cała kuchnia. Łatwiej będzie również dopasować zlewozmywak do odcienia konkretnego blatu.