KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy jednokomorowe 

Zlewy jednokomorowe

Niezawodny zlewozmywak jednokomorowy

Zlewozmywak jednokomorowy doskonale sprawdzi się w aneksach kuchennych, małych kuchniach, a także we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym. To dobre rozwiązanie dla osób, które mało gotują, posiadają zmywarki lub chcą wyposażyć kuchnię w apartamencie przeznaczonym pod wynajem. Większe modele na przykład z ociekaczem świetnie się spiszą także jako rodzinne zlewozmywaki oraz umożliwią komfortowe mycie wielkogabarytowych naczyń.

Szeroki wybór zlewów kuchennych jednokomorowych

W ofercie Primagran znajdziesz zlewozmywaki granitowe jednokomorowe w różnych kształtach – prostokątnym, okrągłym lub kwadratowym. Nasz asortyment obejmuje modele z ociekaczem lub bez niego. Produkty występują w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej, szarej oraz czarnej, dzięki czemu łatwo można je dopasować do każdego wystroju pomieszczenia. Doskonale komponują się również z dostępnymi w naszym sklepie bateriami kuchennymi i przydatnymi akcesoriami, takimi jak dozownik na płyn.

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem i bez – wysoka jakość i trwałość

Zlewy jednokomorowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są w 80% z granitu – materiału, który jest odporny na wysokie temperatury, zarysowania i pęknięcia. Wysoka jakość stosowanego granitu sprawia, że nasze produkty są odporne, trwałe oraz przeznaczone do długiego i intensywnego użytkowania. Każdy zlew kuchenny z ociekaczem lub bez niego nie podlega odbarwieniu, dzięki czemu zachowuje przez ten czas swój oryginalny kolor. Nie musisz się też martwić o przebarwienia, ponieważ jego powierzchnia jest niepodatna na chemikalia i środki plamiące. Wszystkie modele objęte są 35-letnią gwarancją. Każdy zlewozmywak posiada fabrycznie podfrezowane otwory pozwalające na łatwy i samodzielny montaż baterii i akcesoriów w wybranym miejscu. To rozwiązanie gwarantuje elastyczność w projektowaniu strefy zmywania. Nasze zlewy jednokomorowe z ociekaczem lub bez przeznaczone są do zabudowy kuchennej o szerokości od 40 centymetrów.

Praktyczny zlew kuchenny jednokomorowy do każdej kuchni

Zlewozmywaki jednokomorowe należą obecnie do jednych z najchętniej i najczęściej wybieranych modeli, ponieważ zajmują niewiele miejsca, ale jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Doskonale wpisują się w przestrzeń każdej kuchni. Pojemna komora umożliwia komfortowe mycie naczyń i garnków, a także przygotowywanie produktów spożywczych. Bez problemu można obmyć warzywa i owoce, rozmrozić mięso czy nalać wody do dzbanka z filtrem. Osobom, którym zależy na zwiększeniu komfortu w strefie zmywania, polecamy modele wyposażone w ociekacz.

Zlewozmywak kuchenny z ociekaczem czy bez?

W naszym asortymencie znajdziesz zlewy jednokomorowe z ociekaczem i bez niego. Zlew kuchenny jednokomorowy z ociekaczem stanowi idealną propozycję do domów i mieszkań. Jest on niezwykle funkcjonalny, a przy okazji gwarantuje najwyższy komfort podczas wszelkich prac w kuchni, takich jak sprzątanie i zmywanie naczyń czy przyrządzanie posiłków. Zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem i dopasowaną baterią będzie najlepszy dla rodzin, ludzi często gotujących w domu oraz osób myjących naraz dużo naczyń. Sprawdzi się on w kuchni, w której jest dużo miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz kupować dodatkowych mat pod mokre naczynia. Natomiast zlew jednokomorowy bez ociekacza świetnie się spisze w mniejszych pomieszczeniach, aneksach oraz w pomieszczeniach, gdzie dominuje minimalizm. Będzie dobrym wyborem dla osób, które mało gotują, mają zmywarkę lub dodatkową suszarkę na naczynia. W ten sposób można zaoszczędzić cenną przestrzeń roboczą i zadbać o estetyczny wygląd blatu kuchennego.

Zlew idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Wiemy, jak różni są nasi klienci, dlatego chcemy sprostać oczekiwaniom każdego z nich. Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się między innymi odwracalne zlewy kuchenne jednokomorowe z ociekaczami, dzięki czemu można je zamontować z komorą po lewej lub prawej stronie. W ten sposób dostosujesz przestrzeń roboczą do swoich potrzeb. Proponujemy modele z odporną na zabrudzenia powierzchnią oraz z formułą antygrzybiczną i antybakteryjną. Te specjalne dodatkowe powłoki ograniczają rozwój szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów i dbają o zachowanie higieny w kuchni. W naszym asortymencie oprócz zlewozmywaków granitowych jednokomorowych z ociekaczem lub bez znajdziesz również baterie dopasowane kolorem i stylistyką. Masz pytania odnośnie do naszych jednokomorowych zlewów? Napisz lub zadzwoń do nas – pomożemy Ci w wyborze idealnego modelu!

Sprawdź inne zlewozmywaki:

oraz