KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Szare zlewy kuchenne 

Szare zlewy kuchenne

Przeczytaj więcej o zlewach granitowych szarych Primagran

Jedni lubią jasne i przytulne wnętrza, niektórzy zaś są zwolennikami prostych i nowoczesnych rozwiązań. To nieważne, w kuchni musimy się czuć przede wszystkim komfortowo. Bogaty wybór sprawia, że urządzanie kuchni jest teraz o wiele łatwiejsze. Szary zlewozmywak Primagran© to nietuzinkowy element wyposażenia, który przyciąga uwagę i zaskakuje funkcjonalnością. Każdy z modeli pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz.

W wystroju kuchni coraz większą popularność zdobywa styl industrialny, który wyróżnia się surowym charakterem. Szare zlewy kuchenne idealnie uzupełniają takie wnętrze, ładnie współgrając z kolorystyką wystroju. Warto również wspomnieć o stylu skandynawskim, którego cechą charakterystyczną jest wykorzystanie różnych odcieni szarości. Do szarego zlewozmywaka można dobrać armaturę kuchenną w tym samym kolorze lub postawić na niebanalne, kontrastowe zestawienie.

Wśród szarych zlewów można wyróżnić zlewy jednokomorowe takie jak Ryga czy Oslo. Z uwagi na niewielkie rozmiary polecane są one do kuchni o małym metrażu lub do aneksu kuchennego. Modele Ibiza czy Mediolan posiadają dodatkowo ociekacz, na którym można suszyć naczynia. W naszym asortymencie mamy także modele półtorakomorowe, na przykład Sewilla albo Madryt. Posiadaczy większych kuchni z pewnością zainteresuje dwukomorowy zlew Bergen. Z kolei model Monaco to przykład funkcjonalnego zlewozmywaka narożnego.

Szary zlew, pomimo jasnego koloru, jest odporny na przebarwienia i nieestetyczne zacieki. Do jego produkcji użyto najwyższej jakości materiałów – kruszywa granitowego oraz żywicy, dlatego nie zagrażają mu uszkodzenia mechaniczne ani nagłe zmiany temperatury. Każdy nasz zlewozmywak szary może być wzbogacony o formułę antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Warto także wybrać dozownik do mydła lub płynu do mycia naczyń, którego większa część znajduje się pod powierzchnią zlewozmywaka.

W naszym sklepie stawiamy nie tylko na estetykę i funkcjonalność produktów, ale również na wysoką jakość materiałów, z których są one wytwarzane. Jeśli zależy Ci na trwałości, wybierz zlew kuchenny granitowy szary. Granit to gwarancja odporności na przebarwienia, wysokie temperatury, obtłuczenia oraz zabrudzenia – czyli wszystko to, co może przydarzyć się w kuchni, ale nie chciałbyś, by pozostał po nich ślad. Zlew granitowy szary znacznie ułatwia utrzymywanie czystości – jest łatwy w pielęgnacji i nie wymaga czasochłonnych zabiegów. Zainwestuj w dobrej jakości wyposażenie kuchni, by przekonać się, jak przyjemnie jest korzystać z solidnych sprzętów.

Zlewozmywak kamienny szary Primagran© prezentuje się niezwykle stylowo. Jego jednolita, gładka i przyjemna w dotyku powierzchnia robi wrażenie i spełnia swoją funkcję. Możliwość wyboru modelu z jedną lub dwiema komorami, a nawet wersji z dodatkową małą komorą okazuje się bardzo praktyczna. Zlewozmywak szary granitowy z naszego sklepu występuje również w różnych wielkościach, dzięki czemu dopasujesz go do wymarzonych mebli kuchennych i do rozmiarów swojej kuchni.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. W razie potrzeby pomożemy wybrać Ci odpowiedni zlewozmywak kamienny szary. W asortymencie mamy do wyboru również inne, ponadczasowe kolory takie jak: biel, czerń, a nawet grafit. Primagran© gwarantuje jakość w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz