Primagran

Zlewy dwukomorowe 

Zlewy dwukomorowe

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach dwukomorowych

Duże zlewozmywaki dwukomorowe to najlepszy wybór do rodzinnej kuchni, w której ciągle coś się dzieje. Zlew kuchenny dwukomorowy sprawdzi się także we wnętrzach bez zmywarki do naczyń oraz w mieszkaniach osób, które dużo gotują. Dwie komory pozwolą Ci na łatwe mycie i płukanie naczyń, a także przygotowywanie mięs, warzyw i owoców. Zlewozmywak dwukomorowy pozwala również na wybór dodatkowych akcesoriów kuchennych.

Zlewozmywak dwukomorowy - dlaczego warto się na niego zdecydować?

W większej komorze umieść wkładki - deskę do krojenia, sitko albo tarkę, a zyskasz nowy wymiar funkcjonalności w Twojej kuchni. Dzięki dwóm samodzielnym komorom często uzupełnianym dodatkowo ociekaczem zlewozmywak granitowy dwukomorowy wyróżnia się wśród innych modeli funkcjonalnością i praktycznością. W Primagran znajdziesz szeroki wybór zlewozmywaków dwukomorowych wykonanych z granitu. W naszym sklepie dostępne są zlewozmywaki dwukomorowe bez ociekacza, jak i z ociekaczem. Każdy z modeli występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej, szarej oraz czarnej. Dostępne zlewy kuchenne posiadają różne kształty, od prostokątów do form narożnych. Do każdego z modeli dobierzesz odpowiednią baterię kuchenną. Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe przeznaczone są do szafek kuchennych o szerokości 60 i 80 centymetrów. Fabrycznie wykonane otwory montażowe umożliwiają łatwą samodzielną instalację. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przez co są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia, bakterie oraz zmiany temperatur. Wysoka zawartość naturalnych minerałów sprawia, że zlewozmywaki dwukomorowe wyglądają estetyczne i naturalnie. Postaw na praktyczny sprzęt kuchenny, który zapewnia komfortowe zmywanie każdego dnia taki jak nasz zlewozmywak dwukomorowy. Ciekawy design dopasuje się do każdej kuchni.

Jeśli nie wiesz jaki model zlewozmywaka granitowego dwukomorowego wybrać do swojej kuchni skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze modelu, koloru oraz akcesoriów dodatkowych. 

Sprawdź inne zlewozmywaki:

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Kształt komory głównej
Status