KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy kuchenne 

Zlewy kuchenne

Granit to trwały minerał o nieprzeciętnych walorach wizualnych. Cieszący się rosnącą popularnością zlewozmywak granitowy stanowi połączenie elegancji, funkcjonalności i solidności. W asortymencie Primagran znajdziesz zlewy kuchenne różniące się od siebie wielkością, kształtem, sposobem montażu. Nasza bogata oferta pozwoli Ci wybrać taki zlewozmywak granitowy, który w największym stopniu będzie odpowiadał Twoim preferencjom i wpasuje się do konkretnego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania pozwoli Ci cieszyć się nim przez lata!

Dowiedz się więcej o zlewozmywakach kuchennych granitowych Primagran

Zlewozmywaki granitowe Primagran to wytrzymałe i odporne zlewy kuchenne, doskonale pasujące do wnętrza każdej kuchni. Zlew z granitu jest ciekawą alternatywą dla modeli wykonanych z tradycyjnych materiałów. Produkowany jest w Polsce z najwyższej klasy surowców, zawierających ok. 80% naturalnego kruszywa granitowego (występujących pod postacią barwionego piasku kwarcowego) oraz ok. 20% żywic akrylowych lub poliestrowych. Dzięki temu zlewy kamienne mają właściwości, których trudno szukać w modelach ze stali, ceramiki czy tworzyw sztucznych. Zlew granitowy jest trwały, odporny na zmiany temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia.

Granitowe zlewy i ich najważniejsze właściwości

Zawartość minerałów sprawia, że zlew kamionkowy charakteryzuje się także gładką powierzchnią. Pozytywnie wpływa ona na zachowanie higieny i porządku w strefie zmywania, a także pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu, nawiązującego do naturalnego kamienia. Powierzchnie zlewów granitowych są proste w czyszczeniu, bez względu na kształt armatury. Ze względu na mikropory zaleca się jednak zachowanie systematyczności. Do codziennej pielęgnacji wystarcza stosowanie wody z płynem do naczyń i przecieranie zlewu miękką gąbką lub ściereczką. Należy też unikać pozostawiania brudnych naczyń, szczególnie z płynami lub resztkami jedzenia, od których zlewozmywak granitowy może się zabarwić.

Zlewozmywaki z granitu w różnych aranżacjach kuchennych

Zlewozmywaki z granitu to również design w najlepszym wydaniu. Klasyczny wygląd oraz uniwersalna kolorystyka pozwala na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych stylizowanych. Eleganckie modele można wkomponować do pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym lub skandynawskim, ale pasują też do wnętrz bardziej modernistycznych, np. industrialnych lub loftowych. Dobierając zlewozmywak granitowy do mebli i innych elementów wyposażenia, warto zachować spójność stylistyczną. Pomaga w tym szeroki wybór modeli dostępnych w naszym sklepie, wśród których znajdziesz zlew kuchenny pasujący do kuchni i celujący w Twój gust.

Zlewy kuchenne w kilku wersjach kolorystycznych

W Primagran proponujemy granitowe zlewy kuchenne w kolorach: białym, czarnym, grafitowym, beżowym, szarym. Taka różnorodność pozwala Ci dokładnie dopasować zlew granitowy do całego wystroju kuchni. Możesz postawić na monochromatyczne kompozycje, dobierając odcień zlewu do koloru ścian, blatu, w którym zlew kuchenny będzie zamontowany lub do pozostałych mebli. Warto też rozważyć oryginalne kontrasty, które dadzą powiew świeżości i mogą optycznie powiększyć małą kuchnię. Decydując się na określony zlewozmywak granitowy, weź pod uwagę także częstotliwość jego czyszczenia i fakt większej widoczności zacieków na ciemnej powierzchni.

Granitowe zlewy nie tylko do mieszkań

Różnorodność dostępnych modeli i oryginalności ich kształtów sprawia, że zlewy granitowe sprawdzają się zarówno w małych aneksach kuchennych, jak i dużych, rodzinnych kuchniach. Wysoka odporność i nieprzeciętna funkcjonalność pozwalają dowolnie wykorzystywać zlewy kuchenne z granitu również w obiektach innych niż prywatne. Dopasowane zlewozmywaki granitowe mogą być nieocenionym elementem wyposażenia kuchni firmowej lub hotelowego aneksu kuchennego. Ponadto zlew granitowy jest też świetnym pomysłem na armaturę do pensjonatów o podwyższonym standardzie.

Jeśli zlew kuchenny to tylko z Primagran

Jeśli interesuje Cię zlewozmywak granitowy o precyzyjnie wyprofilowanym kształcie, eleganckim designie i nieprzeciętnej trwałości, koniecznie poznaj naszą ofertę! Wybierz pomiędzy zlewami utrzymanymi w minimalistycznym klimacie a tymi wyróżniającymi się bogatą dekoracyjną formą. Granitowy zlew dostępny jest w wariancie jedno, półtora i dwukomorowym. Produkty znajdujące się w naszym sklepie, wyróżniają się konkurencyjnymi cenami. Ich szeroki wybór sprawia, że w Primagran możesz odnaleźć taki model zlewu kamiennego, który nie tylko będzie idealnie pasował do Twojej kuchni, ale i zmieści się w Twoim budżecie remontowym. Zapraszamy Cię do świata pięknych i funkcjonalnych kuchni, gdzie strefa zmywania dzięki naszym granitowym zlewom kuchennym staje się tą idealną.

Sprawdź inne zlewozmywaki:

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty łazienkowej, w szczególności: umywalki łazienkowe oraz baterie łazienkowe.