KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy do szafki od 50 cm 

Zlewy do szafki od 50 cm

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach do szafki od 50 cm

W ofercie sklepu Primagran posiadamy szeroki wybór zlewozmywaków granitowych dopasowanych do szafek o szerokości 50 centymetrów. Nasze produkty dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach – czarnym, czarnym metalik, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym. Pozwala to na perfekcyjne dopasowanie zlewu do armatury kuchennej i aranżacji kuchennego wnętrza. Gładka, półmatowa powierzchnia zlewu wyróżnia się wysoką estetyką i doskonale komponuje z resztą wyposażenia.

Zlewozmywaki granitowe do szafki 50 cm występują w dwóch kształtach – prostokątnym i kwadratowym. W asortymencie znajdziesz również modele wyposażone w funkcjonalny ociekacz. Dobrze dobrany zlew 50 cm jest dużym ułatwieniem podczas codziennych obowiązków w kuchni. Komfortowo umyjesz w nim duże naczynia, garnki i blachy oraz opłuczesz owoce i warzywa.

Zlewozmywak granitowy 50 cm to praktyczne rozwiązanie do Twojej kuchni. Wśród tej wielkości zlewów mamy do zaproponowania modele jednokomorowe z ociekaczem lub bez ociekacza. Stawiamy na minimalizm i prostotę, ponieważ w ten sposób zwiększamy komfort użytkowania naszych produktów. Zlew kuchenny 50 cm – jak i wiele innych modeli – pozbawiony jest ozdobników i finezyjnych rantów, które może i atrakcyjnie wyglądają, ale są trudne do utrzymania w czystości oraz zabierają przestrzeń roboczą. Nasza firma stawia przede wszystkim na funkcjonalność, bo to ona sprawdza się na co dzień.

Zlewozmywak granitowy do szafki 50 cm wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jego produkcji użyto kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatur. Gładka powierzchnia zlewu granitowego ułatwia utrzymanie czystości w Twojej kuchni. Każdy wybrany model może być dodatkowo wzbogacony o formułę antybakteryjną, która chroni przed rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów, w tym grzybów i bakterii.

Zlewozmywak 50 cm – jak i inne wykonane z granitu modele – oprócz tego, że jest niezwykle odporny na zarysowania, uszczerbienia i obicia, nie traci pierwotnego koloru. Możesz bez obaw używać środków chemicznych do czyszczenia zlewu i nadal cieszyć się nienaruszonymi odcieniami czerni, bieli, grafitu i szarości. Co ważne, powierzchnia zlewozmywaka o głębokości 50 cm wolna jest również od powstawania przebarwień. Czerwone wino, sok z buraka czy inne intensywnie barwiące produkty mogą zagrażać niektórym materiałom używanym do produkcji armatury i mebli. Jednak nie naszym zlewom, które są odporne na różnego rodzaju przebarwienia, a do tego łatwe do utrzymania w pielęgnacji.

Dostępne w naszej ofercie zlewy granitowe do szafek 50 cm są łatwe w samodzielnym montażu. Zapewniamy niezbędne otwory montażowe, które pozwolą Ci dopasować zlewozmywak do Twoich potrzeb. Otwory umożliwiają zamontowanie komory z prawej lub z lewej strony, a także indywidualne dopasowanie kranu i dozownika z płynem do naczyń – co jest szczególnie praktyczne dla osób leworęcznych. Staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych klientów i ułatwiać codzienne funkcjonowanie.

W asortymencie sklepu Primagran znajdziesz funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które poprawią ergonomię miejsca roboczego – syfon automatyczny i dozownik na płyn do mycia naczyń. Skompletowany zestaw nie tylko ułatwia wykonywanie obowiązków, ale również znacząco podnosi estetykę wnętrza. Jeżeli zastanawiasz się, który zlew do szafki 50 cm najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Sprawdź również: