KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Grafitowe zlewy kuchenne 

Grafitowe zlewy kuchenne

Grafitowe zlewy kuchenne zyskały popularność stosunkowo niedawno, lecz zdążyły podbić serca wielu użytkowników. Elegancki, stonowany kolor świetnie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Poza tym daje wiele możliwości łączenia z innymi elementami wyposażenia. Stanowi estetyczne uzupełnienie jasnych i ciemnych mebli oraz baterii w każdym odcieniu. W Primagran dostępne są grafitowe zlewy kuchenne w różnych formach. Inne kształty i rozmiary pozwalają znaleźć model, który idealnie wpasuje się do konkretnej kuchni i jej dotychczasowej aranżacji. Wszystkie produkty są tworzone z równie trwałych surowców, co decyduje o ich solidności i możliwości długotrwałej eksploatacji. Precyzja wykonania przekłada się na komfort użytkowania.

Grafitowe zlewy kuchenne - elegancja, nowoczesność, funkcjonalność

Ciemny odcień zlewozmywaka wprowadza do pomieszczenia oryginalność i nutę tajemniczości. Bez względu na rodzaj montażu, zarówno modele podwieszane, jak i wpuszczane prezentują się gustownie w połączeniu z blatami o dowolnej kolorystyce. Z ciemnymi meblami tworzą spójną całość, a w jasnym otoczeniu stanowią stylowy kontrast. Są przy tym praktyczne, gdyż nie widać na nich niektórych zabarwień. Co więcej, grafitowy zlew kuchenny nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Wystarczy regularnie czyścić go delikatnymi detergentami i miękkimi ścierkami lub gąbkami, które nie porysują jego powierzchni. Warto też pamiętać o codziennym opłukiwaniu grafitowych zlewów i wycieraniu ich do sucha tak, aby pozostała wilgoć nie tworzyła zacieków.

Gdzie pasują grafitowe zlewy kuchenne?

Ponadczasowy odcień czerni możesz dowolnie wkomponować do większości aranżacji. Grafitowy zlew kuchenny doskonale pasuje do wyrafinowanych wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym lub glamour. Przede wszystkim jednak ciemna armatura kuchenna wspaniale odnajduje się w stylu industrialnym, wśród innych elementów utrzymanych w tym kolorze. Możesz też ciekawie włączyć grafitowy zlew kuchenny do stylu loftowego lub do surowego, skandynawskiego minimalizmu. Nowoczesną, przestronną kuchnię grafitowy zlewozmywak może uczynić bardziej kameralną, natomiast w mniejszym pomieszczeniu o jasnych ścianach może stać się wyrazistym punktem aranżacji zwracającym uwagę już na wejściu. Grafitowy zlew będzie świetnie wyglądał w zestawie z chromowaną baterią kuchenną, ale pasują do niego także modele kolorowe o połyskującym wykończeniu.

Grafitowe zlewy kuchenne w Primagran

W Primagran znajdziesz grafitowe zlewy kuchenne podwieszane i wpuszczane w blat o różnych kształtach i wielkości. Proponujemy zlewozmywaki jedno- i dwukomorowe z komorami o wielu wersjach wymiarowych. Niektóre z nich są wyposażone w ociekacz. W naszej ofercie pojawiają się standardowe zlewy kwadratowe, prostokątne i okrągłe, ale też modele narożne o nietypowych kształtach. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz zlew do aranżacji swojej kuchni. Dostępne grafitowe zlewy kuchenne są wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia granitu. Każdy model jest objęty wieloletnią gwarancją producencką, co daje Ci pewność, że elegancka armatura posłuży przez długi czas, zachowując swoje właściwości.

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz