KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy nablatowe 

Zlewy nablatowe

Zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach publicznych ogromną popularnością cieszą się zlewy nablatowe. Wyposażone nie tylko w komorę wpuszczaną w meble, ale też w elementy widoczne na zewnątrz, są komfortowe w użytkowaniu i pielęgnacji. W Primagran znajdziesz zlewy różniące się wielkością i formą. Oferujemy armaturę kuchenną o odmiennych rodzajach, kształtach, kolorach. Różnorodność naszego asortymentu pozwoli Ci znaleźć zlew nablatowy optymalnie dopasowany do konkretnej aranżacji oraz do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Nowoczesne zlewy nablatowe - trwałość i estetyka wykonania

Na ofertę Primagran składają się nowoczesne zlewy nablatowe wykonane z wysokiej jakości surowców. Są produkowane głównie z wytrzymałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych granitu. Oznacza to, że zlewy można z łatwością czyścić przy użyciu podstawowych akcesoriów, np. gąbek i szczotek o miękkim włosiu, a także powszechnie dostępnych środków codziennej pielęgnacji. Proponowane zlewozmywaki nablatowe są też przystosowane do kontaktu ze środkami czyszczącymi i wysoką temperaturą. Nawet przy intensywnej eksploatacji zachowują gładką powierzchnię i atrakcyjny wygląd.

Zlewy nablatowe pasujące do każdej kuchni

Dostępne modele różnią się wieloma parametrami, w tym także kolorem. Znajdziesz u nas armaturę białą, czarną, ale też beżową, szarą i grafitową. Wszystkie zachwycają precyzją wykonania. Dzięki temu z łatwością dopasujesz konkretny model zlewozmywaka do aranżacji całej kuchni i do blatu, na którym będzie się znajdował. Warto pamiętać, że zlewy nablatowe w niektórych odcieniach wymagają częstszego czyszczenia, ponieważ wyraźniej uwidaczniają zabrudzenia, w tym osad z kamienia.

Kształt zlewu a wygoda codziennego użytkowania

W Primagran znajdziesz zlewy nablatowe kuchenne o rozmaitych kształtach, co przekłada się na wiele możliwości aranżacyjnych i komfort użytkowania. Poza najpopularniejszymi zlewami prostokątnymi i kwadratowymi proponujemy modele okrągłe, które doskonale pasują do niewielkich kuchni. Sprawdzą się też w pomieszczeniach nowocześnie urządzonych. Oryginalną propozycją są zlewozmywaki nablatowe narożne. Pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń kuchenną i są nieocenione w niewielkich wnętrzach.

Dodatkowe funkcje w zlewach nablatowych

Poza tradycyjnymi modelami zlewów nablatowych jedno- i dwukomorowych oferujemy również modele spełniające bardziej wygórowane oczekiwania. Znajdziesz u nas nowoczesne zlewy nablatowe kuchenne wyposażone w ociekacze, które pozwalają na wstępne suszenie umytych naczyń lub produktów spożywczych. W niektórych modelach istnieje możliwość wyboru strony, po której znajdzie się ociekacz. Zlewy półtorakomorowe to natomiast opcja dodatkowej, małej komory na sztućce lub myte owoce.

Szeroka oferta zlewów nablatowych

W Primagran znajdziesz wysokiej jakości, wytrzymałe zlewy nablatowe kuchenne, których różnorodność daje Ci możliwość wyboru modelu najlepiej pasującego do umeblowania kuchni, jej aranżacji, ale też do codziennych potrzeb jej użytkowników. Trwałość materiałów i wysoka jakość wykonania stanowią gwarancję solidności armatury. Dają Ci pewność, że praktyczny zlew spełni Twoje oczekiwania i będzie służył przez długi czas, zachowując estetyczny wygląd.