KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Białe zlewy kuchenne 

Białe zlewy kuchenne

W wielu domach biały zlew kuchenny jest obecny od dekad. Jasna armatura jest mile widziana w kuchni głównie ze względu na skojarzenia z czystością. Jest przy tym doskonała do łączenia z innymi kolorami. Decydując się na biały zlew granitowy, wybierasz klasykę w najlepszym wydaniu! To opcja elegancka, ponadczasowa i pasująca do każdej aranżacji. W dodatku solidny surowiec wpływa na wytrzymałość armatury. W Primagran oferujemy zlewy granitowe białe w wielu odsłonach. Różnią się przede wszystkim rozmiarem i kształtem, ale możesz też wybierać je ze względu na dodatkowe funkcje, w jakie zostały wyposażone. Bez względu na to, czy wybierzesz zlewozmywak granitowy biały jednokomorowy, czy dwukomorowy - wszystkie są równie trwałe i funkcjonalne!

Zlewozmywak biały granitowy - trwałość i łatwość pielęgnacji

Decydując się na zlew biały granitowy w Primagran, sięgasz po armaturę o wyjątkowej trwałości. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wysokogatunkowego surowca, jakim jest doskonałej jakości kruszywo mineralne z dodatkiem żywicy. Dzięki temu każdy zlewozmywak granitowy biały jest odporny na zarysowania oraz działanie wysokich temperatur. Co więcej, biały zlewozmywak granitowy jest łatwy w pielęgnacji. To zasługa odpornej na zabrudzenia powierzchni, którą w dodatku możesz bez problemu wyczyścić przy pomocy odpowiedniego preparatu. Stosując delikatne środki myjące przeznaczone do granitu i miękką ściereczkę, można zachować zlewozmywaki białe w doskonałym stanie przez długie lata!

Zlew granitowy biały - dostępne modele

Jeśli ustalisz surowiec, z jakiego wykonany ma być Twój zlewozmywak, a także wybierzesz jego kolor, musisz jeszcze zdecydować, jaką ma mieć formę. Wpłynie to przede wszystkim na sposób montażu i na meble, jakie do niego dobierzesz. Podstawowy podział obejmuje zlew kuchenny biały podwieszany i zlew wpuszczany w blat. Musisz więc dobrać armaturę do posiadanych mebli lub zdecydować się na nowy komplet mebli kuchennych. W sprzedaży dostępne są też zlewy narożne. Wybierając tego typu zlew granitowy biały, możesz zaoszczędzić miejsce na blacie i dokładniej zagospodarować przestrzeń mebla. Ważny jest też rozmiar armatury, dlatego zdecyduj, czy wystarczy Ci zlewozmywak jednokomorowy biały, czy może potrzebujesz modelu półtora- lub dwukomorowego.

Gdzie pasuje zlew biały?

Jedną z głównych zalet neutralnej kolorystyki jest fakt, że zlew biały pasuje do każdej kuchni. Możesz zdecydować się na biały zlew jednokomorowy do przestronnego, jasnego wnętrza lub do małego pomieszczenia z niedostateczną ilością światła. Jasna armatura rozjaśni kuchnię i wprowadzi do niej nieco świeżości. Bez względu na to, czy wybierzesz zlew biały jednokomorowy, czy dwukomorowy, możesz stworzyć ciekawe kompozycje z różnymi modelami baterii kuchennych. Klasyczną baterię chromowaną warto zamienić na model w kolorze czarnym lub białym. Tworząc spójne zestawienia lub oryginalne kontrasty, zmienisz charakter aranżacji!

Jak wybrać biały zlewozmywak do prywatnej kuchni?

Wybierając biały zlew do prywatnej kuchni, musisz wziąć pod uwagę zarówno jego estetykę, jak i funkcjonalność. W zależności od metrażu kuchni i wielkości blatu, jakim dysponujesz, ustal, czy wystarczy Ci zlewozmywak biały jednokomorowy, czy lepszy będzie rozbudowany zlew biały dwukomorowy. Poza tym warto rozważyć zlewozmywak biały dwukomorowy w przypadku większej liczby domowników, gdy w zlewie codziennie ląduje dużo naczyń. Mając do wykorzystania dostatecznie dużo miejsca na blacie, możesz pokusić się też o zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem biały. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce do suszenia naczyń lub umytych produktów spożywczych. Opcja, jaką jest zlewozmywak biały jednokomorowy z ociekaczem to świetny pomysł w kuchni miłośników gotowania, którzy potrzebują miejsca na częste mycie i suszenie naczyń oraz żywności.

Białe zlewozmywaki w ofercie Primagran

Oferta Primagran obejmuje białe zlewy o różnej wielkości i innych kształtach. Znajdziesz u nas biały zlewozmywak dwukomorowy lub zlew jednokomorowy biały z ociekaczem, bądź też bez niego. Poza tym możesz wybrać biały zlewozmywak z otworem na baterię lub przeznaczony do baterii montowanych poza obszarem zlewu. Dostępne są modele prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Podstawową różnicą jest jednak sposób instalacji. Proponujemy białe zlewozmywaki do montażu nablatowego i podwieszanego. W zależności od modelu zlew będzie mniej lub bardziej widoczny na blacie. Możesz też wybierać spośród modeli o różnych wielkościach ociekacza. Bez względu na to, który zlewozmywak biały ostatecznie wybierzesz, będzie on objęty 35-letnią gwarancją producencką!

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz