KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Zlewy narożne 

Zlewy narożne

Więcej informacji o zlewach narożnych marki Primagran

Zlewozmywak narożny to rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach oraz w aneksach kuchennych, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Produkty polecane są również do wnętrz urządzonych w stylach, które nie lubią surowych wykończeń i ostrych kątów. Oryginalny design sprawia, że zlewozmywaki narożnikowe są ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, wybieranym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Dostępne w naszej ofercie zlewy kuchenne narożne to modele półtorakomorowe, wyposażone w funkcjonalny ociekacz. Takie rozwiązanie sprawia, że mycie naczyń czy wstępna obróbka żywności staje się łatwa i wygodna. Oferujemy produkty w kilku uniwersalnych kolorach: czarnym, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym. Zbliżona kolorystyka naszych baterii kuchennych pozwala łatwo stworzyć spójny i estetyczny zestaw. 

Czym wyróżnia się nasz zlew narożny?

Zlew narożny Primagran wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do produkcji używamy trwałych surowców: kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu zlewy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nagłe zmiany temperatury. Jesteśmy przekonani o ponadprzeciętnej wytrzymałości naszych produktów, dlatego zlewy narożne posiadają aż 35-letnią gwarancję niezawodności. Zależy Ci na maksymalnej ochronie? Postaw na formułę antybakteryjną, która hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów.

Samodzielny montaż granitowych zlewozmywaków narożnikowych jest bezproblemowy. Zapewniamy otwory, które umożliwiają łatwą instalację zlewu w Twojej kuchni. W naszym sklepie znajdziesz pasujące do zlewu wyposażenie, które maksymalnie ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Szczególnie polecamy syfon automatyczny oraz pojemnik na płyny do mycia naczyń. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów lub masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź inne zlewozmywaki:

oraz