Baterie z wyciąganą wylewką 

Przeczytaj więcej o bateriach z wyciąganą wylewką

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką to maksimum komfortu i praktyczności, idealnie sprawdzają się w kuchniach, gdzie dużo się dzieje. Wyciągana wylewka do baterii kuchennej sprawdza się w dużych zlewozmywakach: półtora i dwukomorowych, a także i zlewach jednokomorowych.

Ten typ baterii pasuje do zlewu wykonanego z każdego materiałów, szczególnie polecamy baterie kuchenne granitowe z wyciąganą wylewką, które podobnie jak zlewy kuchenne z tego materiału charakteryzują się odpornością i trwałością. Model ten ułatwia zarówno mycie naczyń, jak i przygotowanie produktów żywnościowych od gotowania. Charakteryzuje się dużym zasięgiem i funkcjonalnością. Wyciągany wąż oraz ruchoma głowica z natryskiem pozwala operować strumieniem wody wewnątrz zlewu i na zewnątrz niego. Dzięki czemu łatwo można napełnić wodą garnek czy wazon, umyć komory zlewu lub opłukać produkty spożywcze. Co więcej, wyciągana wylewka pozwala skorzystać z dostępu do wody bez konieczności wstawiania rzeczy do zlewu. Jest to istotna funkcja w kuchniach, które pełnią również rolę pomieszczenia gospodarczego. Ten model baterii ułatwia pracę i podwyższa komfort w strefie zmywania.

W Primagran bateria kuchenna z wyciąganą wylewką dostępna jest w wersji stalowej oraz granitowej. Oferujemy modele w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować barwę baterii do koloru zlewozmywaka. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim bateria kuchenna czarna z wyciąganą wylewką, która bardzo dobrze spisuje się w kuchniach nowoczesnych i minimalistycznych. Dostępne w naszym sklepie bateria kuchenna biała z wyciąganą wylewką to natomiast dobry wybór do wnętrz klasycznych i stylizowanych. Oprócz zróżnicowanej gamy kolorystycznej w Primagran bateria do zlewozmywaka z wyciąganą wylewką o różnym poziomie zaawansowania. Razem z wyciąganą wylewką oferujemy baterie, w których można regulować natężenie strumienia wody oraz posiadające funkcję jej oszczędzania. Jeżeli szukasz idealnej baterii z wylewką, skontaktuj się z naszymi specjalistami, chętnie pomożemy Ci w dokonaniu optymalnego wyboru.