Syfony kuchenne 

Przeczytaj więcej o syfonach do zlewów kuchennych

Skompletuj zlewozmywak granitowy Primagran z niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni, czyli syfonem. Proponujemy dwie możliwości: wysokiej klasy syfon w wersji klasycznej lub automatycznej. Zarówno syfony klasyczne, jak i automatyczne są odpowiednie do wszystkich modeli naszych zlewozmywaków granitowych: jedno, dwu oraz półtorakomorowych . Syfony kuchenne zostały wyprodukowane z białego tworzywa sztucznego oraz wyposażone w system antyprzelewowy.

Odpływ jest zakończony chromowanym sitkiem, które pasuje do baterii stalowych i granitowych, posiadających także elementy chromowane oraz do pozostałych akcesoriów np. dozownika na płyn. W przypadku syfonów automatycznych chromowane sitko pełni funkcję korka automatycznego. Eleganckie pokrętło sterujące, służące do otwierania i zamykania odpływu współgra kolorystycznie z pozostałymi chromowanymi elementami. Nasze syfony zlewozmywakowe wyposażone są w wyjście umożliwiające podłączenie pralki lub zmywarki do kanalizacji.

Każdy zestaw zawiera komplet uszczelek, niezbędnych do prawidłowej instalacji syfonu. W ofercie Primagran znajdziesz także stylowe baterie chromowane i granitowe, dzięki którym stworzysz idealny zestaw do twojej kuchni.