Baterie granitowe 

Stylowe granitowe baterie kuchenne

Bateria granitowa Primagran to połączenie stylowego wyglądu, funkcjonalności oraz wysokiej trwałości. Szeroki wybór modeli w klasycznych kolorach pozwoli dopasować baterię kuchenną do zlewozmywaka i stworzyć stylowe zestawienie zlewu i baterii z granitu. Baterie kuchenne granitowe z wysoko umieszczonym perlatorem oraz wyciąganą wylewką, świetnie sprawdzają się w połączeniu z granitowym zlewem półtora lub dwukomorowym. Natomiast baterie z perlatorem umieszczonym na niskim poziomie, który zapobiega rozpryskiwaniu się wody to rozwiązanie dla zlewozmywaków jednokomorowych, ale nie tylko.

Solidne i funkcjonalne uchwyty do odkręcania i regulowania temperatury wody, umieszczone w różnych konfiguracjach: na szczycie, od frontu lub z lewej strony baterii zapewniają komfortowe zmywanie. Baterie granitowe są niezwykle odporne na uszkodzenia czy zarysowania, a ich powłoka gwarantuje, że powierzchnia będzie wolna od wszelkich zacieków i odcisków palców. Baterie Primagran mogą być montowane na zlewozmywaku, ale i na powierzchni blatu. Profile wylewek w różnych kształtach, dają możliwość dopasowania baterii granitowej do różnych stylów kuchni oraz modelu zlewozmywaka. Zaokrąglone modele świetnie komponują się z wieloma kuchennymi aranżacjami zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Baterie w nieco geometrycznych kształtach, doskonale wpasowują się w klimat modernistyczny.

Klasyczne kolory takie jak biel, beż, szarość czy ciemny grafit, dają nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Chromowane elementy dopasowane są kolorystycznie do wszystkich pozostałych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie: syfonu z korkiem automatycznym lub dozownika na płyny. Stylowa bateria kuchenna granitowa to coś więcej niż tylko element kuchennego wyposażenia. W zależności od koncepcji aranżacyjnej może stanowić idealnie dopasowany element całości lub być jej głównym bohaterem. Jeśli potrzebujesz informacji na temat baterii granitowych lub nie wiesz który model wybrać – skontaktuj się z nami!