Primagran

Zlewozmywaki dwukomorowe 

Przeczytaj więcej o dwukomorowych zlewach kuchennych

Duże zlewozmywaki dwukomorowe to najlepszy wybór do rodzinnej kuchni, w której ciągle coś się dzieje. Zlew 2 komorowy sprawdza się także we wnętrzach, w których nie jest przewidywany montaż zmywarki do naczyń oraz w mieszkaniach osób, które dużo gotują. Dwie komory pozwalają na łatwe mycie i płukanie naczyń, a także przygotowywanie mięs, warzyw i owoców. Zlewozmywak dwukomorowy pozwala również na zastosowanie dodatkowych akcesoriów kuchennych.

W drugiej komorze można umieścić różnego rodzaju wkładki, takie jak deski do krojenia, sitko czy tarka Dzięki dwóm samodzielnym komorom często uzupełnianym dodatkowo ociekaczem zlewozmywak granitowy dwukomorowy wyróżnia się wśród innych modeli funkcjonalnością i praktycznością. W Primagran znajdziesz szeroki wybór zlewozmywaków dwukomorowych wykonanych z granitu. W naszym sklepie dostępne są zlewozmywaki dwukomorowe bez ociekacza, jak i z ociekaczem. Każdy z modeli występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, beżowej, grafitowej, szarej oraz czarnej. Dostępne zlewy posiadają różne kształty, od prostokątów do form narożnych. Do każdego z modeli w naszym sklepie znajdziesz odpowiednią baterię kuchenną. Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe przeznaczone są do szafek kuchennych o szerokości 60 i 80 centymetrów. Ich samodzielna instalacja jest możliwa dzięki fabrycznie wykonanym otworom montażowym. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przez co są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia, bakterie oraz zmiany temperatur. Wysoka zawartość naturalnych minerałów sprawia, że zlewozmywaki 2 wyglądają estetyczne i naturalnie, a przy tym są praktycznym sprzętem kuchennym, podwyższają tym komfort w strefie zmywania. Ciekawy design pozwala im odnaleźć się w każdej kuchni.

Jeśli nie wiesz jaki model zlewozmywaka granitowego dwukomorowego wybrać do swojej kuchni skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze modelu, koloru oraz akcesoriów dodatkowych. Na Twoje zamówień wykonamy również ponadstandardowe otwory, które pozwolą na montaż gadżetów przeznaczonych do zlewozmywaków kuchennych.

Filtruj