Zlewozmywaki narożne 

 • Zlew granitowy Katania
  399,00 zł W magazynie
  30 Recenzje

  PRODUKT DOSTĘPNY W PIĘCIU KOLORACH BIAŁY BEŻ SZARY GRAFIT CZARNY

  Wymiary

  835 x 495 mm Szafka od 60 cm

  Zobacz kolor

  399,00 zł
 • Zlew granitowy grafitowy Monaco
  449,00 zł W magazynie
  9 Recenzje

  PRODUKT DOSTĘPNY W PIĘCIU KOLORACH Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco biały. BIAŁY Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco beżowy.  BEŻ Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco szary. SZARY Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco grafitowy.  GRAFIT Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco czarny. CZARNY

  Wymiary

  970 x 490 mm Szafka od 80 cm

  Zobacz kolor

  449,00 zł

Więcej informacji o zlewach narożnych marki Primagran

Zlewozmywaki narożne to typ zlewu kuchennego, który szczególnie dobrze sprawdza się w małych pomieszczeniach oraz aneksach, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Zlewozmywaki narożne polecane są również do wnętrz urządzonych w stylach, które nie lubią ostrych wykończeń oraz surowych kątów. Opływowe, miękkie kształty i oryginalny design sprawia, że zlewozmywaki granitowe narożne do kuchni są ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, wybieranym i we wnętrzach nowoczesnych i stylizowanych. Każdy ze zlewów wykonany jest z wysokiej jakości granitu. W związku z tym jest trwałym i wytrzymałym produktem odpornym na przebarwienia, zarysowania czy też wysokie temperatury.

Taki zestaw cech gwarantuje, że narożny zlew jest wytrzymałym sprzętem, który będzie służyć przez lata. Zlewozmywaki narożnikowe dostępne są w różnych kształtach. Oferujemy również ich bogatą paletę kolorystyczną. W naszym sklepie dostępne są zlewy narożnikowe białe, beżowe, szare, grafitowe oraz coraz popularniejsze zlewozmywaki czarne. Tak szeroki wybór sprawia, że zlewozmywak narożny Primagran odnajdzie się w każdej kuchni. Zlewy narożne kuchenne podobnie jak klasyczne modele dostępne są w wersji półtora i dwukomorowej z ociekaczem. Zwiększa to komfort użytkowania sprzętu i sprawia, że mycie naczyń oraz przygotowywanie posiłków nie jest uciążliwym zajęciem. W Primagran są one wyposażone w standardowe otwory umożliwiające ich samodzielny, prosty montaż. Na zamówienie możemy wykonać dodatkowe otwory umożliwiające instalację akcesoriów kuchennych. Do każdego zlewu narożnikowego w naszym sklepie można dobrać również odpowiednią baterię kuchenną, wpisująca się w styl danego modelu. Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni blatu kuchennego, ciekawy design i niezwykła praktyczność to tylko niektóre z wielu pozytywnych cech, którymi wyróżniają się zlewozmywaki narożne do kuchni.

Jeśli jesteś zainteresowany ich zakupem lub masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej