Primagran

Zlewozmywaki narożne 

Więcej informacji o zlewach narożnych marki Primagran

Zlewozmywaki narożne to rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w małych pomieszczeniach oraz w aneksach kuchennych, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Produkty te polecane są również do wnętrz urządzonych w stylach, które nie lubią surowych wykończeń i ostrych kątów. Oryginalny design sprawia, że zlewozmywaki narożnikowe są ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, wybieranym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Dostępne w naszej ofercie zlewy kuchenne narożne to modele półtorakomorowe, wyposażone w funkcjonalny ociekacz. Takie rozwiązanie sprawia, że mycie naczyń czy wstępna obróbka żywności staje się łatwa i wygodna. Oferujemy produkty w kilku uniwersalnych kolorach: czarnym, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym. Zbliżona kolorystyka naszych baterii kuchennych sprawia, że łatwo jest skomponować spójny i estetyczny zestaw.

Zlewozmywaki narożne Primagran wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji użyliśmy najlepszych surowców: kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu zlewy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nagłe zmiany temperatury. Jesteśmy przekonani o ponadprzeciętnej wytrzymałości naszych produktów, dlatego zlewy narożne posiadają aż 35-letnią gwarancję niezawodności. Dodatkowo, każdy model może zostać wzbogacony o formułę antybakteryjną, która hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów.

Samodzielny montaż granitowych zlewozmywaków narożnikowych jest bezproblemowy. Oferowane przez nas produkty zawierają standardowe otwory umożliwiające instalację. Na zamówienie w wybranych modelach - możemy wykonać dodatkowe otwory do montażu akcesoriów kuchennych. W naszym sklepie można dobrać pasujące do zlewu dodatkowe wyposażenie, które jeszcze bardziej ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Szczególnie polecamy syfon automatyczny oraz pojemnik na płyny do mycia naczyń. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów lub masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu!

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej