Primagran

Zlewozmywaki podwieszane 

Dowiedz się więcej o podwieszanych zlewozmywakach kuchennych

Zlewozmywaki podwieszane to w ostatnich sezonach najmodniejsza propozycja w aranżacji strefy zmywania. Od modeli nablatowych różnią się tym, że są montowane od spodu kuchennego blatu. Pozwalają zachować wygodę pracy, a jednocześnie estetyczną strefę zmywania. Znakomicie uzupełnią kuchnie eleganckie, utrzymane w klimacie nowoczesnym. Zlew do podbudowy pięknie będzie się również prezentował we wnętrzach stylizowanych na styl angielski shabby chic, rustykalny czy prowansalski.

Modele podblatowe wyróżniają się minimalistycznym designem, który zawdzięczają rantom niewystającym ponad powierzchnię blatu. Dzięki temu zlewu praktycznie nie widać, a blat roboczy jest wyeksponowany i pełni funkcję ociekacza. Aby zlewozmywak faktycznie nie odznaczał się od przestrzeni roboczej, warto postawić na model w tym samym kolorze co blat. W Primagran zlewy podblatowe dostępne są aż w pięciu uniwersalnych i zawsze modnych kolorach: białym, beżowym, szarym, grafitowym i czarnym. W zbliżonej kolorystyce utrzymane są również baterie pasujące do modeli do podbudowy, co sprawia, że łatwo skomponować spójny i harmonizujący ze sobą zestaw. Mimo że zlewozmywak podwieszany jest niewidoczny, to doskonale spełnia swoją funkcję. Dzięki swojej budowie gwarantuje oszczędność miejsca w przestrzeni roboczej, a także łatwiejsze sprzątanie. Funkcjonalność strefy zmywania ze zlewozmywakiem podwieszanym można podwyższyć, stosując dodatkowe akcesoria kuchenne takie jak młynek do rozdrabniania odpadów, czy dozownik na płyn do mycia naczyń. Zlewozmywaki podblatowe Primagran wyróżniają się nie tylko designem na najwyższym poziomie, ale także i wysoką jakością wykonania. Zlewy podwieszane tworzymy z najlepszych surowców, do których należy kruszywo granitowe oraz żywica poliestrowa. Mieszanka tych surowców sprawia, że są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, nagłe zmiany temperatury, odbarwienia, zarysowania, uderzenia.

W Primagran modele podblatowe można kupić w formule antybakteryjnej, która hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów. Wysoką jakość zlewozmywaków marki Primagran potwierdza 35-letnia gwarancja niezawodności.