Primagran

Zlewozmywaki półtorakomorowe 

Więcej informacji o zlewach 1,5 komorowych Primagran

Zlewozmywaki granitowe Primagran w wersji półtorakomorowej sprawdzą się w niewielkiej kuchni, gdzie każdy centymetr blatu jest istotny , a przestrzeń kuchenna jest często wykorzystywana do przygotowywania i spożywania posiłków. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także do większej kuchni. Wybierając zlewozmywak półtorakomorowy , nie musisz wybierać pomiędzy wielkością a funkcjonalnością, ponieważ ten model łączy obydwie te cechy. Większa komora zlewu służy do mycia i płukania naczyń, natomiast mniejsza sprawdzi się podczas mycia warzyw i owoców, a także będzie idealnym miejscem do odkładania sztućców.

Można ją także wykorzystać do sortowania brudnych naczyń. Modele 1,5 komorowe dostępne są w klasycznych prostokątnych kształtach. W ofercie znaleźć można także modele narożne, które ze względu na swój geometryczny kształt, mogą być montowane w rogu kuchni, świetnie dopasowują się do tego typu lokalizacji. Bogata oferta kolorystyczna zlewów granitowych Primagran pozwala dopasować zlew do każdego kuchennego wnętrza, jednocześnie podkreślając jego styl i charakter. Klasyczna biel sprawdzi się w skandynawskich jasnych, wnętrzach. Odcienie grafitu szarości wpasują się w modernistycznie zaaranżowaną kuchnię, natomiast zlew w kolorze beżowym będzie wspaniale współgrał z kuchnią w stylu rustykalnym. Uniwersalne odcienie zlewozmywaków półtorakomorowych pozwalają dopasować je do każdej kuchennej szafki. Zlewy Primagran wyróżniają się nie tylko pod względem estetycznym, lecz także funkcjonalnym. 35-letnia gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury i przebarwienia dowodzi, że jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów. Do wszystkich modeli zlewozmywaków, a więc także do półtorakomorowego , możesz dobrać baterię kuchenną i praktyczne akcesoria takie jak syfon z korkiem automatycznym lub dozownik na płyn.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, który model zlewozmywaka wybrać lub o jakie akcesoria go uzupełnić – zapraszamy do kontaktu!

Filtruj