Primagran

Zlewozmywaki półtorakomorowe 

Więcej informacji o zlewach 1,5 komorowych Primagran

Zlewozmywaki półtorakomorowe Primagran sprawdzą się w niewielkiej kuchni, gdzie każdy centymetr blatu jest istotny. Wykorzystujesz przestrzeń do przygotowywania i spożywania posiłków? To rozwiązanie dla Ciebie. Zlew 1,5 komorowy z powodzeniem dopasuje się również do większej kuchni. Nie musisz wybierać pomiędzy wielkością a funkcjonalnością. Model zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. Większa komora zlewu służy do mycia i płukania naczyń, natomiast mniejsza sprawdzi się podczas mycia warzyw i owoców. To również idealne miejsce do odkładania sztućców i sortowania brudnych naczyń.

Zlewozmywaki granitowe półtorakomorowe dostępne są w klasycznych prostokątnych kształtach. W ofercie znajdziesz także modele narożne, które ze względu na swój geometryczny kształt sprawdzą się w rogu kuchni. Bogata oferta kolorystyczna zlewów granitowych Primagran pozwala dopasować zlew do każdego kuchennego wnętrza. Podkreśl styl i charakter swojej kuchni. Klasyczna biel sprawdzi się w skandynawskich jasnych, wnętrzach. Odcienie grafitu szarości wpasują się w modernistycznie zaaranżowaną kuchnię, natomiast zlew w kolorze beżowym będzie wspaniale współgrał z kuchnią w stylu rustykalnym. Uniwersalne odcienie zlewozmywaków półtorakomorowych pozwalają dopasować je do każdej kuchennej szafki. Zlewy Primagran wyróżniają się nie tylko pod względem estetycznym, lecz także funkcjonalnym. 35-letnia gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury i przebarwienia dowodzi, że jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów. Do wszystkich modeli zlewozmywaków, a więc także do półtorakomorowego, możesz dobrać baterię kuchenną i praktyczne akcesoria takie jak syfon z korkiem automatycznym lub dozownik na płyn.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, który model zlewozmywaka wybrać lub o jakie akcesoria go uzupełnić – zapraszamy do kontaktu!

Filtruj