Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką 

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Przeczytaj więcej o bateriach z wyciąganą wylewką

Spędzasz w kuchni dużo czasu i interesują Cię rozwiązania, które znacząco podwyższają komfort wykonywania codziennych obowiązków? Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką zasługują więc na szczególną uwagę, gdyż łączą w sobie wysoką ergonomię z niebanalnym designem. Armaturę łatwo dobrać do każdego modelu granitowych zlewozmywaków Primagran, zarówno tych większych, dwu- i półtorakomorowych, jak i mniejszych - jednokomorowych. Ich zbliżona kolorystyka umożliwia stworzenie spójnego zestawu, który będzie dopasowany do stylistyki całej kuchni.

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką bardzo ułatwiają pracę w strefie zmywania. Długa, ruchoma wylewka sprawia, że mycie wielkogabarytowych naczyń, płukanie żywności czy mycie komór zlewozmywaka jest o wiele prostsze. Komfort użytkowania podwyższa też wygodny uchwyt, który pozwala na intuicyjne kontrolowanie temperatury i strumienia wody. Jego położenie można dopasować do potrzeb osób prawo- czy leworęcznych, by obsługa armatury była jeszcze bardziej komfortowa.

Materiały, z których zostały wykonane baterie kuchenne Primagran, wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością. Solidny, mosiężny korpus oraz ceramiczna głowica zapewniają bezawaryjną pracę nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Armatura z wyciąganą wylewką jest odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest też niezwykle prosta w pielęgnacji, dzięki czemu zachowuje swój wygląd przez długie lata.

Baterie kuchenne Primagran można z łatwością zainstalować samodzielnie. Do zestawu dołączona jest instrukcja montażu oraz komplet niezbędnych wężyków podłączeniowych. Armatura może być umieszczona zarówno na powierzchni zlewozmywaka, jak i bezpośrednio na blacie roboczym. Nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją niezawodności. Polecamy także nasze akcesoria kuchenne, takie jak dozownik na płyn do mycia naczyń. Wybierz komfortowe rozwiązanie, jakim jest bateria kuchenna z wyciąganą wylewką i odmień oblicze swojej kuchni!

Filtruj

Wylewka wyciągana