KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie umywalkowe wysokie 

Baterie umywalkowe wysokie

Bateria umywalkowa wysoka sprawdzi się przede wszystkim do głębokich umywalek nablatowych o okrągłym, owalnym lub prostokątnym kształcie. Jeżeli cenisz funkcjonalne rozwiązania połączone z nowoczesnym designem, dowiedz się więcej o modelach wysokich baterii umywalkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem baterii wysokich umywalkowych.

Modny design wysokich baterii umywalkowych Primagran

Wybierz spośród baterii umywalkowych wysokich o różnych kształtach i długościach wylewki, a także kolorach. W ofercie znajdziesz chromowane i czarne modele o prostych, kwadratowych liniach, które sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych wnętrzach. Wolisz łazienki w stylu rustykalnym albo angielskim? Modele o opływowym kształcie podkreślą charakter pomieszczenia i będą stanowić dopasowane uzupełnienie łazienki. Jeżeli lubisz oryginalne i niestandardowe rozwiązania, postaw na umywalkową wysoką baterię chromowaną z czarnymi akcentami.

Funkcjonalne baterie umywalkowe wysokie stojące

Oprócz designu zwróć również uwagę na funkcjonalność baterii umywalkowej wysokiej. Wysokie modele Primagran wykonane są z mosiądzu i posiadają ceramiczne głowice. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że umywalkowa wysoka bateria będzie spełniać swoją rolę w Twojej łazience przez wiele lat. Zlewy łazienkowe Primagran posiadają jeden uchwyt pozwalający na wygodną obsługę. Umożliwiają łatwe sterowanie strumieniem wody oraz regulację temperatury. Jednouchwytowe modele to również oszczędność wody, dzięki temu, że szybciej dopasujesz strumień i temperaturę do swoich potrzeb.

Montaż wysokiej baterii umywalkowej

Instalacja baterii umywalkowej wysokiej na blacie wymaga odpowiedniego zaplanowania przestrzeni w łazience. Podczas montażu należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy krawędzią umywalki a wylewką, która powinna wynosić minimum 15 cm. Pozwoli to na komfortowe korzystanie z umywalki podczas mycia rąk i codziennej toalety. Uwzględnij również miejsce montażu baterii. Jeżeli zdecydujesz się na instalację za umywalką, zostaw odpowiednią ilość miejsca pomiędzy umywalką a baterią oraz baterią a ścianą. Właściwie zamontowane baterie umywalkowe wysokie będą służyć przez wiele lat.

Bateria umywalkowa wysoka – stylowy element wyposażenia łazienki od Primagran

Bateria umywalkowa wysoka doskonale sprawdzi się szczególnie w sporych rozmiarów pokojach kąpielowych, jednak przy odpowiedniej aranżacji może być także znakomitym elementem wyposażenia niewielkiej łazienki. Nasze baterie wysokie umywalkowe występują w kilku wielkościach oraz formach. Dla miłośników klasyki przygotowaliśmy proste, ponadczasowe baterie, natomiast dla osób chcących postawić na nieco odważniejsze wykończenie mamy do zaproponowania umywalkową wysoką baterię dwukolorową lub w czarnym macie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj

kolor
Zasięg kranu (wylewki)
Wysokość od blatu do perlatora
Wysokość baterii