Baterie umywalkowe wysokie 

Baterie umywalkowe wysokie

Bateria umywalkowa wysoka – stylowy element wyposażenia łazienki

Wysoka bateria umywalkowa sprawdzi się przede wszystkim do głębokich umywalek nablatowych o okrągłym, owalnym lub prostokątnym kształcie. Jeżeli cenisz funkcjonalne rozwiązania połączone z nowoczesnym designem, dowiedz się więcej o modelach wysokich baterii umywalkowych.

Modny design wysokich baterii umywalkowych Primagran  

Wybierz spośród baterii umywalkowych wysokich o różnych kształtach i długościach wylewki, a także kolorach.  W ofercie znajdziesz chromowane i czarne modele o prostych, kwadratowych liniach, które sprawdzą się w klasycznych i minimalistycznych wnętrzach. Wolisz łazienki w stylu rustykalnym albo angielskim? Modele o opływowym kształcie podkreślą charakter pomieszczenia i będą stanowić dopasowane uzupełnienie łazienki. Jeżeli lubisz oryginalne i niestandardowe rozwiązania, postaw na baterię chromowaną z czarnymi akcentami.

Funkcjonalne baterie umywalkowe stojące

Oprócz designu zwróć również uwagę na funkcjonalność baterii umywalkowej. Wysokie modele Primagran wykonane są z mosiądzu i posiadają ceramiczne głowice. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że bateria będzie spełniać swoją rolę w Twojej łazience przez wiele lat. Zlewy łazienkowe Primagran posiadają jeden uchwyt pozwalający na wygodną obsługę. Umożliwiają łatwe sterowanie strumieniem wody oraz regulację temperatury. Jednouchwytowe modele to również oszczędność wody, dzięki temu, że szybciej dopasujesz strumień i temperaturę do swoich potrzeb. 

Montaż wysokiej baterii umywalkowej

Instalacja baterii na blacie wymaga odpowiedniego zaplanowania przestrzeni w łazience. Podczas montażu należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy krawędzią umywalki a wylewką, która powinna wynosić minimum 15 cm. Pozwoli to na komfortowe korzystanie z umywalki podczas mycia rąk i codziennej toalety. Uwzględnij również miejsce montażu baterii. Jeżeli zdecydujesz się na instalację za umywalką, zostaw odpowiednią ilość miejsca pomiędzy umywalką, a baterią oraz baterią, a ścianą.

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj

Zasięg kranu (wylewki)
Wysokość od blatu do perlatora
Wysokość baterii