KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie łazienkowe 

Baterie łazienkowe

We wszelkich budynkach mieszkalnych i użytkowych baterie łazienkowe są nieodzownym elementem wyposażenia łazienek i sanitariatów. Chcąc korzystać z baterii eleganckich, trwałych i funkcjonalnych, poznaj ich szeroki wybór w Primagran. Znajdziesz u nas nowoczesne baterie umywalkowe różniące się przeznaczeniem, wielkością, designem. Wszystkie łączy precyzja wykonania, zapewniająca komfort użytkowania i trwałość na długie lata.

Bateria umywalkowa - modele dostępne w Primagran

Primagran to producent wysokiej jakości armatury łazienkowej. Każda oferowana bateria umywalkowa powstaje z wysokiej jakości surowców, które decydują nie tylko o ich estetycznym designie, ale też nieprzeciętnej wytrzymałości, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy modne łazienkowe baterie celujące w aktualne trendy wnętrzarskie. Minimalizm wzorniczy i kolorystyczny sprawia, że każda bateria umywalkowa pozwoli Ci stworzyć eleganckie wnętrze w dowolnej łazience!

Rodzaje baterii umywalkowych

W ofercie dostępne są baterie umywalkowe stworzone z myślą o umywalkach wyposażonych w otwór na baterię lub ich pozbawionych. Niektóre oferowane baterie łazienkowe są przeznaczone do osobnego montażu na blacie. Dzięki temu łatwiej Ci dobrać model do przestrzeni, jaką dysponujesz. Przeglądając asortyment, koniecznie zobacz produkty, do których są dopasowane wybrane baterie umywalkowe. W Primagran bez problemu skompletujesz baterię z umywalką, a do tego znajdziesz zlew utrzymany w podobnej stylistyce!

Bateria umywalkowa - wysoka czy niska?

Wśród naszych baterii łazienkowych znajdziesz modele o różnej wysokości. Główny wpływ na wybór baterii powinna mieć wielkość umywalki. Baterię należy dobrać przede wszystkim do wysokości jej ścianek. Wysoka bateria umywalkowa doskonale nadaje się do umywalek nablatowych, które wymagają wysoko umieszczonej wylewki. Poza tym wyższa bateria łazienkowa atrakcyjnie prezentuje się we wszystkich nowocześnie urządzonych wnętrzach. Przede wszystkim jednak wysoka, smukła bateria łazienkowa odnajdzie się w przestronnych, gustownie urządzonych łazienkach. Natomiast klasyczna, niższa bateria łazienkowa pasuje do umywalek podblatowych i nablatowych o niskich ścianach.

Trwałość i wysoka jakość baterii łazienkowych Primagran

Proponowane baterie łazienkowe są wykonane z materiału odpornego na działanie czynników mechanicznych i termicznych. Mosiężne korpusy i ceramiczne głowice sprawiają, że bateria łazienkowa wykazuje się nieprzeciętną trwałością. Zachowaj jednak ostrożność podczas czyszczenia, ponieważ chromowana bateria umywalkowa wymaga delikatnego tarcia i stosowania łagodnych środków. Także czarna bateria łazienkowa powinna być umiejętnie czyszczona, by nie naruszyć jej powierzchni.

Baterie łazienkowe z perlatorami - opcja ekologiczna i ekonomiczna

Każda dostępna bateria umywalkowa zachwyca dokładną, solidną konstrukcją. Trwałe mocowanie i płynny mechanizm działania zapewnia wygodną eksploatację. Niektóre baterie łazienkowe są wyposażone w wymienne perlatory. Są to końcówki rozpraszające strumień wody. Napowietrzony strumień staje się wydajniejszy, co pozwala na znaczną oszczędność wody, a przy okazji na ograniczenie rachunków.

Nowoczesny, elegancki design pasujący do dowolnej aranżacji

Proponowane baterie łazienkowe to armatura doskonale celująca w nowoczesny styl. Modernistyczny minimalizm sprawia, że nasze baterie umywalkowe rewelacyjnie wpasują się do wnętrz współcześnie urządzonych. Prosta forma decyduje jednak o tym, że każda bateria umywalkowa Primagran będzie pasowała także do klasycznych łazienek. Ponadczasowa armatura chromowana estetycznie łączy się z dowolnymi kolorami i stylami, a czarna bateria umywalkowa pasuje do oryginalnych łazienek industrialnych lub glamour.

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj

kolor
Zasięg kranu (wylewki)
Wysokość od blatu do perlatora
Wysokość baterii