KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Baterie umywalkowe niskie 

Baterie umywalkowe niskie

Bateria umywalkowa niska to wybór, który cieszy się dużą popularnością od wielu lat. Krany łazienkowe tego typu sprawdzą się do większości rodzajów modeli umywalek, w tym także nablatowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne niskie baterie umywalkowe w kolorze chromu, jak i modele o nowoczesnych kształtach i formach.

Bateria umywalkowa niska - ergonomia i dobry design

Baterie umywalkowe niskie montowane są na powierzchni umywalki. Sprawdzą się w połączeniu z umywalką, która posiada fabrycznie przygotowany otwór na montaż. Instalacja jest prosta i nie wymaga angażowania hydraulika, ponoszenia dodatkowych kosztów ani specjalistycznych narzędzi. Najpopularniejsze modele baterii umywalkowych niskich posiadają jeden uchwyt. Zapewniają łatwą obsługę i wygodę podczas codziennego użytkowania. Bez trudu ustawisz odpowiednie natężenie strumienia oraz wyregulujesz temperaturę. Dzięki temu zmniejszysz zużycie wody w Twoim domu. Modele baterii umywalkowych niskich pasują do umywalek nablatowych o prostych, geometrycznych formach - prostokątnych czy kwadratowych. W naszej ofercie znajdziesz także modele o smukłych, okrągłych kształtach dedykowane umywalkom o owalnych formach. Niskie baterie umywalkowe Primagran są wykonane z wysokiej jakości materiałów - ceramiki i mosiądzu. Zachowują odporność na zarysowania, uderzenia czy trudne do usunięcia zabrudzenia.

Niska bateria umywalkowa czarna

Coraz większą popularność zyskują niskie baterie umywalkowe czarne. Niskie modele wykonane z trwałego i odpornego na zarysowania materiału służą w łazience przez lata. Bateria w czarnym kolorze świetnie komponuje się z bielą umywalki tworząc modny efekt kontrastu. Współgra z wnętrzami w różnym stylu. Wszystko zależy od modelu, na który się zdecydujesz. W naszym sklepie znajdziesz czarne baterie umywalkowe niskie o prostych, klasycznych kształtach, ale także smukłe modele o miękkich, zaokrąglonych liniach. Oferujemy również czarne syfony i korki do umywalek. Stwórz estetyczną strefę w swojej łazience!

Bateria umywalkowa niska - trwałość i szeroki wybór od Primagran

Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego też wszystkie oferowane przez sklep Primagran niskie baterie umywalkowe wyróżniają się zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów. Dodatkowo ma to wpływ na ich trwałość, łatwość pielęgnacji oraz atrakcyjny i ponadczasowy wygląd. Bateria umywalkowa niska świetnie sprawdzi się w dużych pokojach kąpielowych, jak i niewielkich łazienkach w różnych stylach - należy jedynie wybrać odpowiedni kształt i rozmiar. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego asortymentu.

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj

kolor
Zasięg kranu (wylewki)
Wysokość od blatu do perlatora
Wysokość baterii