Baterie umywalkowe niskie 

Baterie umywalkowe niskie

Bateria umywalkowa niska - ergonomia i dobry design 

Bateria umywalkowa niska to wybór, który cieszy się dużą popularnością od wielu lat. Krany łazienkowe tego typu sprawdzą się do większości rodzajów modeli umywalek, w tym także nablatowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne baterie w kolorze chromu, jak i modele o nowoczesnych kształtach i formach. 

Bateria umywalkowa niska

Baterie umywalkowe niskie montowane są na powierzchni umywalki. Sprawdzą się w połączeniu z umywalką, która posiada fabrycznie przygotowany otwór na montaż. Instalacja jest prosta i nie wymaga angażowania hydraulika, ponoszenia dodatkowych kosztów ani specjalistycznych narzędzi. Najpopularniejsze modele baterii umywalkowych niskich posiadają jeden uchwyt. Zapewniają łatwą obsługę i wygodę podczas codziennego użytkowania. Bez trudu ustawisz odpowiednie natężenie strumienia oraz wyregulujesz temperaturę. Dzięki temu zmniejszysz zużycie wody w Twoim domu. Modele baterii umywalkowych niskich pasują do umywalek nablatowych o prostych, geometrycznych formach - prostokątnych czy kwadratowych. W naszej ofercie znajdziesz także modele o smukłych, okrągłych kształtach dedykowane umywalkom o owalnych formach. Baterie Primagran są wykonane z wysokiej jakości materiałów - ceramiki i mosiądzu. Zachowują odporność na zarysowania, uderzenia czy trudne do usunięcia zabrudzenia. 

Bateria umywalkowa czarna niska

Coraz większą popularność zyskują baterie umywalkowe czarne. Niskie modele wykonane z trwałego i odpornego na zarysowania materiału służą w łazience przez lata. Bateria w czarnym kolorze świetnie komponuje się z bielą umywalki tworząc modny efekt kontrastu. Współgra z wnętrzami w różnym stylu. Wszystko zależy od modelu, na który się zdecydujesz. W naszym sklepie znajdziesz czarne baterie o prostych, klasycznych kształtach, ale także smukłe modele o miękkich, zaokrąglonych liniach. Oferujemy również czarne syfony i korki do umywalek. Stwórz estetyczną strefę w swojej łazience! 

Sprawdź inne nasze produkty:

oraz 

Filtruj

Zasięg kranu (wylewki)
Wysokość od blatu do perlatora
Wysokość baterii