Umywalki do 40 cm 

Umywalki do 40 cm

Nowoczesna umywalka 40 cm to propozycja doskonała do małej łazienki. Armatura w takiej postaci nie zajmie dużo miejsca, a zagwarantuje pełną funkcjonalność. Sprawdzi się też w większym pomieszczeniu, w którym chcesz uzyskać dodatkową przestrzeń. Praktyczne, estetyczne i solidne umywalki kompaktowe to hit ostatnich sezonów. Dają wiele możliwości aranżacyjnych i pasują do łazienek utrzymanych w różnym stylu. W Primagran znajdziesz małe umywalki wysokiej jakości, zachwycające wytrzymałością i estetyką wykonania.

Umywalka 40 cm - funkcjonalne modele o różnych kształtach

Wśród dostępnych w Primagran umywalek mających szerokość 40 cm znajdziesz modele o różnych kształtach. Poza klasyczną armaturą owalną oferujemy umywalki prostokątne i okrągłe. To, jaki kształt będzie miała umywalka 40 cm, wpłynie na komfort użytkowania i organizację miejsca w łazience. Formę umywalki warto dobrać do aranżacji pomieszczenia. Dopasuj kształt do mebli i pozostałych elementów armatury, głównie wanny. Umywalka 40 cm może być też dobrana do kształtu kabiny prysznicowej. Jednakowe bryły i wykończenia pozwolą zachować spójność stylistyczną wpływającą na atrakcyjność całego wnętrza!

Małe umywalki z trwałych i estetycznych materiałów

Materiał, z jakiego wykonana jest umywalka 40 cm, decyduje o jej trwałości, wyglądzie i sposobach pielęgnacji. W Primagran proponujemy polską armaturę wytwarzaną z ceramiki lub kompozytu mineralnego. Precyzyjny dobór surowców przekłada się na wytrzymałość gotowych wyrobów. Przy standardowym użytkowaniu każda dostępna umywalka 40 cm jest odporna na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Prawidłowa pielęgnacja pozwala też zachować jej pierwotną estetykę, chroniąc przed przebarwieniami i trwałymi plamami.

Różne modele nablatowe umywalek 40 cm - estetyka i wygoda

W ofercie Primagran dominują stylowe umywalki nablatowe. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na wygląd łazienki, ale też na komfort jej użytkowania. Modna, nablatowa umywalka 40 cm to gwarancja wygody dla wszystkich użytkowników. W Primagran znajdziesz modele o różnych parametrach. Możesz dobrać kształt pasujący do wystroju łazienki i wysokość rantu spełniającą oczekiwania użytkowników. Montaż na blacie sprawia, że umywalka 40 cm zapewni dogodne wykonywanie podstawowych czynności pielęgnacyjnych, w tym mycia zębów czy golenia. Taka opcja ogranicza też stopień zachlapania łazienki.

Umywalka do 40 cm - nowoczesny design do łazienki o każdej powierzchni

Jedną z największych zalet, jaką wyróżnia się umywalka 40 cm, jest możliwość bezproblemowego dopasowania do małej łazienki. Nie tylko zajmuje mniej miejsca, ale wybierając model nablatowy, zyskujesz dodatkową przestrzeń w szafce pod blatem. W dużym pomieszczeniu umywalka 40 cm pozwoli Ci wykorzystać wolne miejsce np. na montaż ozdobnych wieszaków, luster lub ustawienie pojemników z kosmetykami. Sięgając po jeden z kompaktowych modeli oferowanych w Primagran, zyskujesz niezliczone możliwości urządzenia praktycznej łazienki w nowoczesnym stylu.

Filtruj