KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Umywalki do 40 cm 

Umywalki do 40 cm

Nowoczesna umywalka 40 cm to propozycja doskonała do małej łazienki. Armatura w takiej postaci nie zajmie dużo miejsca, a zagwarantuje pełną funkcjonalność. Sprawdzi się też w większym pomieszczeniu, w którym chcesz uzyskać dodatkową przestrzeń. Praktyczne, estetyczne i solidne umywalki kompaktowe to hit ostatnich sezonów. Dają wiele możliwości aranżacyjnych i pasują do łazienek utrzymanych w różnym stylu. W Primagran znajdziesz małe umywalki łazienkowe 40 cm wysokiej jakości, zachwycające wytrzymałością i estetyką wykonania.

Umywalka 40 cm - funkcjonalne modele o różnych kształtach

Wśród dostępnych w Primagran umywalek mających szerokość 40 cm znajdziesz modele o różnych kształtach. Jest to np. umywalka nablatowa okrągła 40 cm. Poza klasyczną armaturą owalną oferujemy umywalki prostokątne i okrągłe. To, jaki kształt będzie miała umywalka 40 cm, wpłynie na komfort użytkowania i organizację miejsca w łazience. Formę umywalki warto dobrać do aranżacji pomieszczenia. Dopasuj kształt do mebli i pozostałych elementów armatury, głównie wanny. Umywalka nablatowa 40 cm może być też dobrana do kształtu kabiny prysznicowej. Jednakowe bryły i wykończenia pozwolą zachować spójność stylistyczną wpływającą na atrakcyjność całego wnętrza!

Małe umywalki łazienkowe 40 cm z trwałych i estetycznych materiałów

Materiał, z jakiego wykonana jest umywalka 40 cm, decyduje o jej trwałości, wyglądzie i sposobach pielęgnacji. W Primagran proponujemy polską armaturę wytwarzaną z ceramiki lub kompozytu mineralnego. Precyzyjny dobór surowców przekłada się na wytrzymałość gotowych wyrobów. Przy standardowym użytkowaniu każda dostępna umywalka 40 cm jest odporna na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Prawidłowa pielęgnacja pozwala też zachować np. umywalce nablatowej okrągłej 40 jej pierwotną estetykę, chroniąc przed przebarwieniami i trwałymi plamami.

Różne modele nablatowe umywalek 40 cm - estetyka i wygoda

W ofercie Primagran dominują stylowe umywalki łazienkowe 40 cm nablatowe. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na wygląd łazienki, ale też na komfort jej użytkowania. Modna, nablatowa umywalka 40 cm to gwarancja wygody dla wszystkich użytkowników. W Primagran znajdziesz modele umywalek 40 cm o różnych parametrach. Możesz dobrać kształt pasujący do wystroju łazienki i wysokość rantu spełniającą oczekiwania użytkowników. Montaż na blacie sprawia, że umywalka nablatowa 40 cm zapewni dogodne wykonywanie podstawowych czynności pielęgnacyjnych, w tym mycia zębów czy golenia. Taka opcja ogranicza też stopień zachlapania łazienki.

Umywalka do 40 cm - nowoczesny design do łazienki o każdej powierzchni

Jedną z największych zalet, jaką wyróżnia się umywalka 40 cm, jest możliwość bezproblemowego dopasowania do małej łazienki. Nie tylko zajmuje mniej miejsca, ale wybierając model nablatowy, zyskujesz dodatkową przestrzeń w szafce pod blatem. W dużym pomieszczeniu umywalka nablatowa 40 cm pozwoli Ci wykorzystać wolne miejsce np. na montaż ozdobnych wieszaków, luster lub ustawienie pojemników z kosmetykami. Sięgając po jeden z kompaktowych modeli umywalek łazienkowych 40 cm oferowanych w Primagran, zyskujesz niezliczone możliwości urządzenia praktycznej łazienki w nowoczesnym stylu.

Umywalki łazienkowe 40 cm - wysoka jakość od Primagran

Umywalka 40, 50, czy 60 cm dostępne w naszej ofercie wyróżniają się najwyższą jakością oraz solidnym wykonaniem. Dokładamy wszelkich starań, by naszym Klientom proponować umywalki łazienkowe 40 cm dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nowoczesny design oraz klasyczne formy sprawiają, że nasze produkty trafiają w różnorodne gusta. Co więcej, ponadczasowe wzory powodują, że umywalka nablatowa okrągła 40 cm z naszego asortymentu będzie modnym akcentem łazienki przez wiele lat. Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania oraz atrakcyjne promocje. W sklepie Primagran znaleźć można również wszystkie niezbędne akcesoria do umywalki m.in. baterie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Filtruj

kolor