KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Umywalki do 50 cm 

Umywalki do 50 cm

Umywalki w rozmiarze do 50 cm to armatura odpowiednia zarówno do większych, jak i mniejszych łazienek. W Primagran oferujemy modele umywalek łazienkowych 50 cm różniące się designem i materiałem, z którego zostały wyprodukowane. Łączy je wysoka jakość i estetyka wykonania. Szeroki wybór pozwoli Ci wybrać umywalkę 50 cm dopasowaną do innych elementów wyposażenia. Dostępne umywalki 50 cm sprawdzą się w budynkach prywatnych oraz publicznych, gwarantując komfort użytkowania, a przy tym wnosząc do wnętrza elegancję w nowoczesnym stylu.

Wiele możliwości wykorzystania umywalek 50 cm

Umywalki 50 oferowane przez Primagran doskonale sprawdzają się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w obiektach publicznych. Nowoczesne formy czynią je atrakcyjnym elementem aranżacyjnym w łazienkach firmowych, hotelowych, restauracyjnych. W przestrzeniach domowych umywalki 50 cm pasują zarówno do pomieszczeń o niewielkim metrażu, jak i do przestronnych pokoi kąpielowych. Kompaktowe umywalki łazienkowe 50 cm w wersji nablatowej dają mnóstwo możliwości nowoczesnego urządzenia wnętrza.

Szeroki wybór kształtów umywalek do 50 cm

Primagran oferuje umywalki 50 cm w rozmaitych wariantach. Różnią się nie tylko kształtem, ale też wysokością rantów. Ten konkretny wymiar przekłada się na cały styl, w jakim utrzymana jest umywalka, ale decyduje też o komforcie jej użytkowania. Im wyższy rant, tym umywalki łazienkowe 50 lepiej chronią przed zachlapaniem łazienki. Modele z niższym rantem prezentują się jednak bardziej oryginalnie i nowocześnie. Jeśli chodzi o formę, to dostępne są głównie umywalki nablatowe 50 cm owalne i prostokątne, lecz pojawiają się też te bardziej nietypowe, np. przypominające trójkąt.

Umywalki łazienkowe 50 cm z różnych surowców - komfort i wytrzymałość

Dostępne umywalki 50 cm są wykonane z kompozytu mineralnego lub ceramiki. Precyzyjnie wyselekcjonowane surowce wykorzystane do produkcji armatury Primagran decydują o jej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia. Wpływają także na wygodę ich pielęgnacji. Nasze umywalki 50 są nieskomplikowane w konserwacji, a do tego proste jest utrzymanie ich w czystości. Dzięki temu masz pewność, że nawet po długim czasie użytkowania wybrana umywalka nablatowa 50 zachowa pierwotną atrakcyjność.

Umywalki do 50 cm w wersji nablatowej

W Primagran oferujemy głównie umywalki 50 w wersji nablatowej. Jest to typ umywalki łazienkowej 50 cm, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Montowane na zewnątrz blatu, dają więcej przestrzeni do wykorzystania pod nim i pasują do łazienek urządzonych klasycznie oraz do wnętrz modernistycznych. Modna umywalka nablatowa 50 to jednak nie tylko nowoczesny design, ale też wysoki komfort użytkowania. Wyżej umiejscowiona armatura nie wymaga schylania i jest dogodniejsza podczas mycia zębów lub golenia się.

Umywalki 50 cm Primagran - modna armatura do nowoczesnej łazienki

Wybierając umywalki 50 z oferty polskiego producenta, stawiasz na wysoką jakość w atrakcyjnym wydaniu. Minimalistyczne formy nablatowych modeli celują w aktualne trendy i pozwolą Ci stworzyć piękną, nowoczesną łazienkę. Decydując się na konkretny model umywalki 50 cm, dopasuj go do pozostałej armatury, szczególnie wanny lub kabiny. Możesz też dobrać kształty do wzornictwa mebli lub designu materiałów wykończeniowych. Sprawdź też ofertę umywalek Primagran o innych wymiarach!

Umywalka nablatowa 50 cm - gustowny element wyposażenia wnętrza

W szerokiej ofercie umywalek łazienkowych 50 cm od Primagran znajdują się zarówno typowe modele owalne i prostokątne z wysokim rantem, które znakomicie sprawdzą się w ponadczasowych, klasycznych aranżacjach, jak i propozycje nieco bardziej awangardowe. Wśród tego typu umywalek nablatowych 50 warto wymienić m.in. te o bardzo niskim rancie lub o nietypowym, wydłużonym kształcie. Dzięki szerokiej ofercie umywalek 50 cm z naszego asortymentu mogą skorzystać Klienci o różnorodnych gustach. Oczywiście w sklepie Primagran można znaleźć także pozostałe, niezbędne akcesoria do umywalek m.in. baterie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wyboru.

Filtruj

kolor