Szare zlewy kuchenne 

Szare zlewy kuchenne

Przeczytaj więcej o zlewach granitowych szarych Primagran

Jedni lubią jasne i przytulne wnętrza, niektórzy zaś są zwolennikami prostych i nowoczesnych rozwiązań. To nieważne, w kuchni musimy się czuć przede wszystkim komfortowo. Bogaty wybór sprawia, że urządzanie kuchni jest teraz o wiele łatwiejsze. Szare zlewozmywaki Primagran© to nietuzinkowy element wyposażenia, który przyciąga uwagę i zaskakuje swoją funkcjonalnością. Każdy z modeli pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz.

W wystroju kuchni coraz większą popularność zdobywa styl industrialny, który wyróżnia się surowym charakterem. Szary zlew kuchenny idealnie uzupełnia takie wnętrze, ładnie współgrając z kolorystyką wystroju. Warto również wspomnieć o stylu skandynawskim, którego cechą charakterystyczną jest wykorzystanie różnych odcieni szarości. Do szarego zlewozmywaka można dobrać armaturę kuchenną w tym samym kolorze lub postawić na niebanalne, kontrastowe zestawienie.

Wśród szarych zlewów można wyróżnić zlewy jednokomorowe takie jak Ryga, Oslo i Genewa. Z uwagi na niewielkie rozmiary, polecane są one do kuchni o małym metrażu lub aneksu kuchennego. Modele Ibiza czy Mediolan posiadają dodatkowo ociekacz, na którym można suszyć naczynia. W naszym asortymencie mamy także modele półtorakomorowe, na przykład Paryż, Sewilla albo Madryt. Posiadaczy większych kuchni z pewnością zainteresuje dwukomorowy zlew Bergen. Z kolei model Monaco to przykład funkcjonalnego zlewozmywaka narożnego.

Szary zlew, pomimo jasnego koloru, jest odporny na przebarwienia i nieestetyczne zacieki. Do jego produkcji użyto najwyższej jakości materiałów - kruszywa granitowego oraz żywicy, dlatego nie zagrażają mu uszkodzenia mechaniczne czy nagłe zmiany temperatury. Każdy nasz zlewozmywak może być wzbogacony o formułę antybakteryjności, które zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Warto także wybrać dozownik do mydła lub płynu do mycia naczyń, którego większa część znajduje się pod powierzchnią zlewozmywaka.

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz 

Filtruj