Primagran

Grafitowe zlewy kuchenne 

Grafitowe zlewy kuchenne

Dowiedz się o więcej o zlewach granitowych grafitowych Primagran

Wnętrze przyciąga uwagę przez zastosowanie niebanalnych rozwiązań. Wierzymy, że wyposażenie kuchenne może odznaczać się pięknym designem, a jednocześnie wysoką funkcjonalnością. Taki właśnie jest grafitowy zlewozmywak kuchenny Primagran, który wspaniale uzupełnia wystrój każdej kuchni. Można do niego dobrać dedykowaną baterię kuchenną w tym samym kolorze lub zdecydować się na ekstrawagancką, kontrastową armaturę.

Zlew granitowy grafitowy dopełni styl skandynawski, a szczególnie jego odmiany - dark nordic, w której królują ciemne, stonowane barwy. Zainteresowani mogą być również miłośnicy nowoczesnego wystroju kuchni, do którego można zaliczyć styl minimalistyczny czy industrialny. Grafitowy zlewozmywak dobrze komponuje się z materiałami takimi jak kamień, surowe drewno, a nawet beton architektoniczny. Wystarczy odrobina wyobraźni, by stworzyć spójną aranżację kuchni, która będzie zachwycać przez długie lata.

Nasz szeroki asortyment dostosowany jest do potrzeb naszych klientów. Małe zlewy jednokomorowe, takie jak Genewa czy Ryga, sprawdzają się w aneksach kuchennych oraz kuchniach o niewielkim metrażu. Modele San Francisco, Ibiza czy Praga posiadają dodatkowo ociekacz, który umożliwia wygodne suszenie umytych naczyń. Zlewozmywaki półtorakomorowe Madryt lub Sewilla - łączą w sobie odpowiednią wielkość i funkcjonalność, a posiadaczom większych kuchni i miłośnikom gotowania polecamy modele dwukomorowe takie jak Bergen. Być może zainteresują Cię nietypowe rozwiązania, do jakich z pewnością zaliczyć można zlewozmywak narożny Monaco?

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości kruszywa granitowego oraz żywicy, dzięki czemu grafitowe zlewozmywaki są odporne nie tylko na przebarwienia i zacieki, ale także na uszkodzenia mechaniczne i nagłe zmiany temperatur. Każdy zlewozmywak Primagran może zostać wzbogacony o formułę antybakteryjności, która zapobiega namnażaniu szkodliwych grzybów i bakterii, a także niweluje nieprzyjemne zapachy. Do grafitowych zlewów można także dobrać dozownik na mydło lub płyn do mycia naczyń, który występuje w pięciu kolorach.

Filtruj

Kształt komory głównej
Status