Primagran

Białe zlewy kuchenne 

Białe zlewy kuchenne

Dowiedz się więcej o zlewozmywakach granitowych białych Primagran

Zależy nam, by kuchnia była przytulna i pięknie urządzona, ponieważ mówi się, że jest sercem domu. To prawda, zazwyczaj spędzamy w tym pomieszczeniu dużo czasu i powinniśmy czuć się w nim jak najbardziej komfortowo. Bogactwo stylów wnętrzarskich sprawiło, że standardowe rozwiązania przestały wystarczać. Zlewozmywak granitowy biały Primagran© doskonale sprawdzi się w wielu kuchennych aranżacjach, zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych.

Biały zlew, skomponowany z baterią kuchenną w tym samym kolorze, będzie idealnie pasował do kuchni w stylu prowansalskim, gdzie duży nacisk kładziony jest na jasną kolorystykę. Zainspiruj się stylem glamour i postaw na kontrast, zestawiając biały zlew kuchenny z czarną armaturą. Istnienie wielu kuchennych aranżacji oraz uniwersalność bieli sprawia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

W naszej ofercie zlewów kuchennych znajdziesz proste modele jednokomorowe, takie jak Ryga, Genewa czy Oslo. To dobry wybór w aneksie kuchennym lub kuchni o małym metrażu, ponieważ ich niewielki rozmiar pozwala na oszczędność miejsca. Mediolan, Praga czy San Francisco to przykłady modeli jednokomorowych z ociekaczem pozwalającym na wygodne suszenie sztućców, naczyń, a nawet większych garnków. Osoby, które szukają białych zlewów półtorakomorowych, z pewnością zainteresują się modelem: Madryt, Paryż czy Sewilla. Zlewozmywaki dwukomorowe, takie jak Bergen to doskonały wybór do większej kuchni. Ciekawym rozwiązaniem jest zlewozmywak narożny Monaco, który pozwala na oszczędność miejsca, a jednocześnie przyciąga uwagę.

Wbrew pozorom, biały zlewozmywak nie jest bardziej podatny na przebarwienia i zacieki, a wszystko dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów - granitowego kruszywa oraz żywicy. Aby zadbać o porządek stanowiska kuchennego, warto zredukować ilość postawionych na nim rzeczy do minimum, dlatego polecamy dobranie dozownika na płyn lub mydło. Występuje on w kilku kolorach, dzięki czemu można go dowolnie dopasować do zlewu w białym kolorze.

Filtruj

Kształt komory głównej
Status