Baterie kuchenne elastyczne 

Baterie kuchenne z elastyczną wylewką Primagran to modele efektowne, wytrzymałe, wygodne i praktyczne. Szeroki wybór armatury kuchennej tego typu sprawia również, że oferowane modele doskonale komponują się zarówno ze zlewozmywakami granitowymi, jak i tymi wykonanymi z innych materiałów. Primagran oferuje baterie kuchenne z elastyczną wylewką w różnych kolorach od klasycznych takich jak biel czy czerń, po te w bardziej odważnej w barwie intensywnej pomarańczy, zieleni czy czerwieni. Dzięki temu baterie z elastyczną wylewką można włączyć zarówno w aranżacji kuchni tradycyjnej, klasycznej, jak modernistycznej, retro czy w stylu amerykańskim. Mnogość konfiguracji kolorystycznych baterii kuchennych z elastyczną wylewką daje nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Elegancka i lekka forma baterii kuchennych z elastyczną wylewką sprawia natomiast, że można je zastosować w małych i dużych kuchniach.

Armatura z wyginaną wylewką Primagran to również wybór solidnego i wytrzymałego sprzętu kuchennego. Potwierdza to mocny mosiężny korpus oraz ceramiczna głowica. Elementy te sprawiają, że baterie kuchenne Primgran będą służyć przez lata. Są one odporne są na zanieczyszczenia, wysoką temperaturę zarysowania, uderzenia, korozję oraz działanie środków chemicznych i pielęgnujących. Ich zaletą jest również to, że bardzo łatwo utrzymać je w czystości, a proste zabiegi pielęgnacyjne gwarantują doskonały wygląd armatury przez bardzo długi czas. Wysoką jakość baterii kuchennych z wyciąganą wylewką potwierdzają przyznane jej atesty i certyfikaty, a także 2 - letnia gwarancja.

Bateria kuchenna z elastyczną wylewką Primagran to również gwarancja wysokiego komfortu pracy. Jest to możliwe dzięki temu, że armatura zamiast tradycyjnego węża posiada ten elastyczny i wyposażony w szeroką głowicę. Dzięki połączeniu elastycznej wylewki z tą obrotową baterie kuchenne znajdujące się w ofercie Primagran umożliwiają nie tylko łatwe płukanie naczyń, produktów spożywczych czy mycie komór zlewozmywaka, ale i wygodne napełnianie wodą  garnków. Bateria kuchenna z elastyczną wylewką będzie idealną pomocą w każdej kuchni.

Oferta Primagran obejmuje kilka rodzajów baterii takiego typu. Poszczególne modele różnią się od siebie kształtem, kolorem, wysokością oraz zasięgiem kranu (wylewki). Szeroki wybór pozwala na idealne dobranie baterii kuchennej do wielkości zlewozmywaka. Oferowane przez nas modele można dopasować do zlewów z jedną lub dwoma komorami, a także zastosować przy kompromisowym rozwiązaniu, czyli zlewie półtorakomorowym. Nasze baterie kuchenne przygotowane są do samodzielnego montażu w otworach zlewozmywaka lub na powierzchni blatu roboczego. Ich instalacja jest szybka i prosta. Jeśli nie wiesz, którą baterię z elastyczną wylewką się zdecydować lub masz wątpliwości, czy będzie ona pasować do wybranego zlewozmywaka, skontaktuj się z nami - pomożemy w znalezieniu ergonomicznego rozwiązania do twojej kuchni!

Zwrot produktów

PrimaGran 100-dni zwrot

dni na zwrot

Opinie Ceneo


» przeczytaj wszystkie opinie