Zlewy do szafki od 60 cm 

Zlewy do szafki od 60 cm

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek od 60 cm

Duże, rodzinne zlewozmywaki standardowo montowane są w szafkach o szerokości 60 centymetrów. W asortymencie sklepu Primagran znajdziesz szeroki wybór zlewów kuchennych. Do większych kuchni szczególnie polecamy modele półtora- i dwukomorowe. Dzięki głębokim komorom i większym rozmiarom, stanowią funkcjonalne wyposażenie kuchni, pozwalające na komfortowe mycie wielkogabarytowych naczyń.

Oferowane przez nas zlewy 60-centymetrowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym designem oraz bogatą gamą kolorystyczną. Nasze produkty występują w pięciu podstawowych kolorach: czarnym, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego wystroju wnętrza kuchennego. Zlew na szafkę 60 dostępny jest także w różnych kształtach – od klasycznego prostokąta, przez kwadrat, aż do modeli okrągłych. W asortymencie posiadamy zlewy zarówno z ociekaczem, jak i bez.

Zlewy dopasowane do szafek o szerokości 60 centymetrów to produkty nie tylko wyróżniające się wysoką estetyką, ale także wytrzymałością. Wykonane są z dobrej klasy materiałów - kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz skrajne temperatury. Wysoka zawartość minerałów sprawia, że powierzchnia zlewozmywaków granitowych jest niezwykle gładka, co ułatwia zachowanie higieny i czystości.

Zlewozmywaki kuchenne do szafek 60-centymetrowych są łatwe w montażu. Standardowe otwory montażowe pozwalają na instalację nawet bez doświadczenia.  Wszystkie zlewozmywaki Primagran mogą być uzupełnione formułą antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi niebezpiecznych drobnoustrojów. Każdy model zlewu granitowego Primagran posiada 35-letnią gwarancję niezawodności. W naszym sklepie dostępne są również praktyczne akcesoria kuchenne, takie jak syfony, środki do pielęgnacji zlewozmywakadozowniki na płyny oraz baterie kuchenne. Zachęcamy do stworzenia spójnego zestawu, który będzie ozdobą całej kuchni. W przypadku wątpliwości lub pytań - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również:

Filtruj