Primagran

Zlewy do szafki od 45 cm 

Zlewy do szafki od 45 cm

Przeczytaj więcej o zlewach do szafek 45 cm

Zlewozmywak dopasowany do szafki o szerokości 45 centymetrów, to niewielkie rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w aneksach kuchennych, małych kuchniach, jak i dużych pomieszczeniach wyposażonych w zmywarkę do naczyń. Zlew do szafki 45 cm występuje w modelach jednokomorowych. W ofercie znajdują się również modele wyposażone w praktyczny ociekacz. Zlewy granitowe Primagran dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach - czarnym, grafitowym, szarym, beżowym i białym. Modele różnią się od siebie również kształtami: od prostokątnego aż do okrągłych czy owalnych. Pozwala to na estetyczne dopasowanie wyposażenia do wymarzonej stylistyki wnętrza.

Zlewozmywaki granitowe do szafek 45 cm to idealne rozwiązanie we wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr blatu roboczego. Jednocześnie, umożliwiają one komfortowe mycie naczyń oraz wstępną obróbkę żywności. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów - kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej. Zyskujesz odporność na uszkodzenia mechaniczne, utratę koloru oraz nagłe zmiany temperatur. Małe zlewozmywaki z granitu są trwałym i wytrzymałym wyposażeniem, które sprawdza się przez długie lata intensywnego użytkowania.

Każdy z modeli zlewozmywaków dopasowanych do szafek 45-centymetrowych może być wzbogacony o formułę antybakteryjną. Opiera się ona na działaniu jonów srebra, które zapobiegają rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów - bakterii oraz grzybów. Dodatkowo chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Formuła znajduje się w całej strukturze zlewu 45 cm, dzięki czemu jest aktywna bez względu na to, którą część zlewu używasz. 

Zlewozmywaki kuchenne dopasowane do szafek 45-centymetrowych sprzedawane są ze standardowymi otworami, które pozwalają na łatwy i samodzielny montaż. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy aż 35-letnią gwarancją niezawodności. W sklepie Primagran dostępne są także funkcjonalne akcesoria, takie jak: syfon automatyczny czy dozownik na płyny. W razie wątpliwości czy pytań w kwestii naszych produktów - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Sprawdź również:

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej